Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz [Prolixus] #5 üzenetére

    Deus Exnel sajnalatos, egy picit ugyesebb talalassal harom hettel kesobb kiadva rendben lett volna a start. Meg ha az ujsagiroi verzio es a retail kozott nem raknak bele par (egyebkent lenyegtelen) featuret ami nagyon negativ hirverest csinalt. Amire mar csak hab volt a tortan, hogy az elso nap semmin se futott normalisan kb.

    Dishonored2 detto optimizacios katasztrofa volt. Mentsegere legyen mondva mindket jateknak, hogy gyonyoru. Death of the Outsidernel is pl ott az ongyilkosok helye (elso kep a masodik oldalon a tesztben), ahonnan gyonyoru kilatas nyilik a varosra es nekem sikerult az elejen meghalni is ott, mert annyira reszletesnek tunt, hogy ugy gondoltam, az meg boven a palya resze es leteleportaltam.

    Preynel meg kicsit tultoltak a nehezseget casual fokozatokon.

    A Death of the Outsider viszont remek, en elveztem minden percet. A kaosz rendszer nekem nem hianyzott egyebkent. Jo dolog, de beszukiti a lehetosegeket. Az alap dishonored1-2nel is ott a zsenialis lethal mechanika csak azert, hogy az ember ne tudja hasznalni. Ilzen szempontbol a Deus Ex 1-2 megkozeliteset veszi at DotO. Es innentol zsenialis, hogy lehet Thiefkent jatszani, de mukodik Superhotkent is.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák