Új hozzászólás Aktív témák

  • hsrasus

    aktív tag

    Sziasztok,

    Úgy látom ide vetődött pár emberke, aki ismeri az autós játékokat, így gondoltam kérnék egy kis segítséget. Én a Colin 2 és Colin 4-el játszottam iszonyú sokat, de akkor még fiatal voltam és volt időm ilyenre és azokat imádtam is, azt hiszem az első DIRT játékot próbáltam, de a 2 elődhöz képest finoman szólva egyáltalán nem jött be. Aztán még az első GRID volt, amivel több időt eltöltöttem, de abból sem tetszett a 2. rész. A FORZA az tudtommal csak konzolon van, bár abból próbáltam a 6-ot, de az nagyon nagyon messze van még egy GRID-hez képest is, nemhogy egy Colinhoz. Nem vitát akarok gerjeszteni, hanem nekem ezek a játékok jönnek be irányítás szempontjából és gondoltam ha valaki ismeri ezeket amiket írtam, hátha tud ajánlani valami újabb játékot, amit érdemes lehet nekem kipróbálnom. Mivel csak elég ritkán van időm játszani ezért nem nyüstölöm állandóan, de jó lenne néha elkocsikázni.
    A cikkben szereplő játékot nem próbáltam, leírás alapján a sallangmentessége tetszik, a kinézete képek alapján nem, de nyilván az irányítás is fontos, viszont egy felújított Colin2-nek nagyon örülnék, ha hasonlót tud valaki ne tartsa magában ;) :R

Új hozzászólás Aktív témák