Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) FRENK1988

FRENK1988
(veterán)

Király :) Jó kis zene lesz alatta. Remélem a zene hangulata tükrözi a játék hangulatát is :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#2) (Darkwood)

(Darkwood)
(őstag)

Dobjatok rám egy tonna sarat, de ebből a listából csak a Prodigy-t ismerem! Mondjuk nem is ilyen a zenei világom! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#3) Chalez válasza (Darkwood) (#2) üzenetére

Chalez
(senior tag)

Paff...én is. Még a Rise Agains ismerős. :U

[ Szerkesztve ]

troll off

(#4) (Darkwood) válasza Chalez (#3) üzenetére

(Darkwood)
(őstag)

Hát ha ez a Rise Agains mondjuk Rage against the machine volna, akkor ismerősebben csengne!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#5) Gyusz

Gyusz
(őstag)

Nekem van több ismerős is (és ha már Prodidzsáj :DDD ), de csak az együttesek nevei rémlenek, a dalok nem igazán. Egyébként mióta van soundtrack rally játékban? Mert nekem ez új.

[ Szerkesztve ]

(#6) LackoMester

LackoMester
(addikt)

nekem valhogy a Dirt 1 sem jött be...zene nemrossz :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7) Narancs

Narancs
(őstag)

Ezek teljesen penge zenék, konkrétan Ladyhawk, Frendly Fires, White Lies, Eagles of Death Metal az idei kedvencek. A The Rakes, Blog Party, Franz Ferdinand, YYY is teljesen rendben van, egyedül a prosztó Prodigy lóg ki a sorból...
Mondjuk azon nem csodálkozom, hogy itthon a zenebuzikon kívül a legtöbb név senkinek nem mond semmit, de ez már egy másik téma...

Beauty is pain

(#8) mclaren-d

mclaren-d
(aktív tag)

Micsoda együttesek :Y :R The Subways ,Bloc Party,Rise Against,Franz Ferdinand nagyon jók :R

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire580Rx,

(#9) Chalez válasza (Darkwood) (#4) üzenetére

Chalez
(senior tag)

Na akkor nekem is! Szal Rise Agains se ismerős... :DDD :DDD

troll off

(#10) Ari18 válasza (Darkwood) (#2) üzenetére

Ari18
(őstag)

Kb én sem ismerek többet. De nem is ezen múlik a játék sikere. :K

(#11) twollah

twollah
(nagyúr)

A zenek 90%-rol azt sem tudom, hogy ki kicsoda.

Latszik, hogy az amerikai piacra keszul(t) a jatek, az egyuttesek az europai ful szamara abszolut ismeretlenek.

(#12) Narancs válasza twollah (#11) üzenetére

Narancs
(őstag)

Az együttesek 90% a brit ;]

Beauty is pain

(#13) tom235

tom235
(tag)

Mik ezek, kik ezek? Prodidzsáj nagyon gáz.. :))

[ Szerkesztve ]

(#14) feka007

feka007
(nagyúr)

Hát ezeket én se vágom, hogy kik, gondolom a nagy része teknó.. Mondjuk a Prodigy pont az egyik amelyiket elviselem

(#15) Csabee. válasza twollah (#11) üzenetére

Csabee.
(nagyúr)

90%? én csak 1et ismerek.. :) remélem jó lesz a game, a zenét ki lehet venni alóla úgyi s:DD

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.