Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz FefeeX #11 üzenetére

    Igen, sem a Warcraft 3, sem a WoW, sem a Diablo 3 nem igazán bejövős számomra.
    Nehéz megmagyarázni, de a színek és a dizájnok együtt érik el nálam, hogy az egésznek kegyetlenül blőd Happy Meal hangulata legyen.
    Pedig távol álljon tőlem, hogy csak a komoly, nagyon ortodox high fantasy-t, vagy éppen a szürke és depresszív szarokat szeretném, de a Blizzard számomra dizájnban mégis maga az Ördög. Ez alól csak az SC kivétel, de az meg ugye annyit -khm - merített a Warhammer40K-ból (ami amúgy maga is egy 'színes' világ, de mégis másképpen), hogy nem tudták a saját dolgaikkal elrontani :D
    Viszont az már más kérdés, hogy a régi SC-t sem azért szerettem, mert maradéktalanul bejött volna külsőre, frászt.

    szerk.: Tehát pölö a Diablo első részével külsőre semmi bajom nincsen (ha leszámítjuk a szerintem kegyetlenül unalmas 10.000 levelnyi tökugyanolyan dungeon-t). A második résszel már van. És nyilván pont azért nem jönnek be nagyátlagban a Blizzard játékok, mert ugye ők ezt a "stílust" képviselik. Ergo nem meglepő, hogy ha nem szeretem a reppet, akkor nem fog bejönni egy rap-album sem :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák