2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Angel1981

Angel1981
(veterán)

WOW!
Remek hangulatteremtő! :R
Az elején a rajzok meg nagyon profik, kár, hogy nem hosszabb a csata, amit ábrázol!

(#2) Nunder

Nunder
(őstag)

Hozza a Blizzard-tól elvárt szintet! Magasan a legjobb trailer, amit valaha láttam.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.”

(#3) Nordic

Nordic
(Közösségépítő)

Akarom most! Ebből gyűjtői kiadást kell vennem... :K

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#4) Wolverine válasza Nunder (#2) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Szerintem nem rossz, de a Blizzard házon belül képes volt már jobbat csinálni... szigorúan szvsz :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) iBlast

iBlast
(aktív tag)

A Blizzard mindig is értett a trailer készítéshez. Meglátjuk, hogy a játék milyen lesz ;]
Amúgy eléggé várós remélem jó lesz.

(#6) P00By

P00By
(nagyúr)

:R

(#7) Madn!ght

Madn!ght
(őstag)

Türelmetlenül várom! :))

(#8) ZewaDeluxe

ZewaDeluxe
(tag)

A Collector's Edition csomiban benne lesz a kiscsaj telefonszáma? ;]

:)) :)) :))

(#9) iBlast válasza ZewaDeluxe (#8) üzenetére

iBlast
(aktív tag)

:DDD :DDD

(#10) SzlobiG válasza Nordic (#3) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Én is azon agyalok, hogy collectors ediitont fogok venni. :K

(#11) Dyingsoul

Dyingsoul
(addikt)

Deckard Cain biztos nyomott eegy HP potit, miután leesett a lyukba! :DDD

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#12) SzlobiG válasza Dyingsoul (#11) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Jaja instant durrant a poti.:D

(#13) Gabor343

Gabor343
(tag)

Hát nem rossz, de láttam már jobb trailereket is a blizztől, ennél szerintem nem erőltették meg magukat annyira...

(#14) CsiguszMaxim

CsiguszMaxim
(senior tag)

A holló :)

Mod: Ettől még mindig lúdbőrzik a hátam.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#15) Hunyika2 válasza Gabor343 (#13) üzenetére

Hunyika2
(tag)

Bocsi, h ilyet kérdezek, de valakinek nincs meghívó kódja? :$ :U

Intel i5 4670K, MSI Z87-G45 Gaimng, Corsair Vengeance 1600 MHz 2x4GB, OCZ 60GB Vertex 3, Western Digital Blue 500 GB 7200rpm 32 Mb, Sapphire HD7850 2GB OC, FSP Hexa 500W

(#16) anubys1984

anubys1984
(aktív tag)

Ütős lett, mint ahogy a Blizz Cinematics munkái szoktak lenni. Várom már a végleges megjelenési dátumot...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018)

(#17) Youri

Youri
(veterán)

Baromira várós termék :)

RTX ON

(#18) Bazzzs

Bazzzs
(senior tag)

Minőségi munka, nagyon tetszik, de az azért tény, hogy a Blizzard rakott már össze élvezetesebb videót is. Kicsit többre számítottam, de lehet, hogy ezt csak a felfokozott várakozás mondatja velem :U

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#19) Hakuoro

Hakuoro
(aktív tag)

Jól néz ki. :Y

(#20) Dumbass

Dumbass
(csendes tag)

Érdekes,érdekes. A minőség nem rossz. :K

"Home Is Now Behind You, The World Is Ahead"-Gandalf the Grey

(#21) Dr.F.E.R.I.

Dr.F.E.R.I.
(addikt)

Már-már filmrealisztikus a kidolgozás, a koncepció pedig több.mint jó: nem árul el túl sok mindent, de ahhoz épp eleget, hogy tűkön üljünk

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#22) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Szokásos Blizzard minőség, de egy megjelenési dátum nem ártott volna, remélem pár hónapon belül azért már tolhatjuk :)

(#23) Youri válasza Scholes9 (#22) üzenetére

Youri
(veterán)

soon :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#24) (ÉN)közPONT

(ÉN)közPONT
(senior tag)

Nagyon hangulatos video !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#25) Tom5

Tom5
(addikt)

Elő kellene rendelni...

(#26) Silenzio

Silenzio
(addikt)

Remek, mennek az elvakult örömtüzek és kéjes (csata)kiáltások. Szerintem elég gyenge volt az intró. Rövid, eseménytelen, az eltelt 11 év csak technikai kivitelezésben látszott meg, a D2 szintjét másban nem éri el. Sem hangulatban, sem tartalomban. Tudom, hogy sokan szeretitek a Blizzardot, de egy kicsit legyetek már objektívebbek!

A privát üzenetet preferálom, végső esetben hívj telefonon.

(#27) wikings2 válasza Tom5 (#25) üzenetére

wikings2
(őstag)

Ez így igaz :) Csak hát karácsonykor lefulladok sajnos :(

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#28) Kashim válasza Silenzio (#26) üzenetére

Kashim
(őstag)

Játszottál a bétával?

(#29) Tom5 válasza wikings2 (#27) üzenetére

Tom5
(addikt)

Dettó... :DDD

(#30) Harigata válasza Silenzio (#26) üzenetére

Harigata
(tag)

Tartalmilag szerintem sem volt nagy szám az intro.
Azt viszont nem hittem, hogy a Blizzard-féle mozihangulatot lehet még fokozni.
Ezek a rajzos animációk rátettek egy lapáttal.

(#31) DoxaM

DoxaM
(aktív tag)

Annyira én se estem hanyatt tőle...Hellgate hosszabb, (nem mondom, hogy szebb), de jobb volt..amikor a templomban "bámészkodtak".Kicsit klisés,kicsit lerágott, kicsit vontatott, de szép, szvsz.A másik dolog, h nagyjából lesz*rom a videókat a játékokban, általában egy ESC-el szoktam a dolgot lerendezni.Engem a játék érdekel, az teszi ki 99.9%-ban a játékidőt, bár most pont az a helyzet állt elő, hogy a játék atmoszférája nagyjából helyén van, a grafikai megvalósításra vagyok mégres :((

(#32) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Nem semmi egy videó jól sikerült :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#33) sirzollee

sirzollee
(tag)

:Y :C :Y :R
Már bizseregnek érte az ujjaim,de az egerem még nem tudja ;]

(#34) Scholes9 válasza sirzollee (#33) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Bár már ott tartanánk, h hazaérek melóból és a CD Galaxisos kartondoboz ott figyel az asztalomon, benne természetesen a Diablo 3-al :D

[ Szerkesztve ]

(#35) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Ez a videó nagyon ott van. A játék csak még várósabb lett. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#36) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

mondjátok, hogy ez csak a mobilos java verzió grafikája :B ;] a diablot nem a grafikájáért szereti az ember, ettől függetlnül miért kell randának lennie? mert ez az

Több mindent, kevesebb semmit!

(#37) Wolverine válasza GeryFlash (#36) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Ez nem in-game volt :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) Scholes9 válasza GeryFlash (#36) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Kb a legszebb PC-s játék lesz, amikor kijön...dizájnt és stílust figyelembe véve pedig nem kérdés :)

(#39) DoxaM válasza Scholes9 (#38) üzenetére

DoxaM
(aktív tag)

Ez már 2 éve is moslék volt.Agyon színezett elmosott rajzfilm style.Nyilván, akinek az ingerküszöbe a mário64-nél tetőzik annak egy csuda lesz még jövőre is.De nem mindenki ilyen.Ettől függetlenül találtam a játékhoz egy modot, ami kicsit átdolgozza a shader kezelést és nem lesz agyonszínezett elmosott vacak..csak pislogtam, éles kontúrok és a színekből is visszavesz jócskán.Ha valaki elmúlt 12+ annak mindenképp ajánlom, ha nem akkor maradjon az eredeti kompozíciónál.Nem az egész játékkal van bajom, félre értés ne essek, a zene,hangok tökéletesek, a harcrendszer is szinte...csak a grafika meg a wowból átvett dolgok cseszik a csőrőm, h miért kellett ezt csinálni a diablo-val.No mind1, a mod jó hatással van rá legalább.

[ Szerkesztve ]

(#40) Ilsyde válasza GeryFlash (#36) üzenetére

Ilsyde
(őstag)

A gond ott kezdodik hogy a Diablo 1 meg 2-t a Condor készítette (amit aztán a Davidson felvásárolt) akik még figyeltek a "reális" grafikai megjelenítésre.
A Blizzard viszont imádja az elnagyolt tarkaságot (Warcraft sorozat, WoW, Starcraft 2 - érdekes hogy az elso részre nem hatott ez ki) és mivel a Condor becsodolt ezért most a Diablo 3 is az o kezuk alatt készul.

Szóval dióhéjban ennyi. Az meg egy másik torvényszeruség hogy Blizzard játékot csak akkor adnak ki mikor a grafika már elavult :P

Ettol fuggetlenul szerintem profi játék lesz, nagyon jól átgondolták pl. az endgame tartalmat (amit a D2-ben utáltam), grafika meg... hát jobb nincs úgyhogy ezt kell szeretni :D

(#41) Wolverine válasza Ilsyde (#40) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Szerintem a Blizzardra nem az elnagyoltság a jellemző grafikai téren, hanem egy kis szürrealizmus; ennek köszönhetőek az élénk színek (és azok sem mindenhol jelentkeznek) a játékaikban.

(#42) dave666

dave666
(aktív tag)

Nagyon szép kezdet...
Szerintem megérni várni a játékra :)

Dave666

(#43) DoxaM válasza Wolverine (#41) üzenetére

DoxaM
(aktív tag)

Amivel nem is lenne baj, ha ez nem egy gótikus dark fantasy lenne, amibe "éppen" nem illik az élénk hupililazöldkék színvilág.A bétát kell csak megnézni, brutál az első act...szinte olyan kék a képernyő hogy elsem hiszem, a bazárok rikító sárga-kék színben pompáznak :( ez a felszín..viszont megtudják csinálni normálisra is, mert a pince/gödör pályáknáll meg nincs ez a kék köd, meg rikító xarok...ott normális.Bár van gyanúm, hogy azért az utolsó két akt elég komor fog lenni, szóval annyira nem vagyok betojva..vagyis, remélem :D

[ Szerkesztve ]

(#44) Wolverine válasza DoxaM (#43) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Helyszíntől függ. A dzsungel legyen nyugodtan zöld, a fáklyafény legyen sárga és a sivatagban is fura lenne, ha nem szürke vagy sárga lenne az alapszín.

(#45) DoxaM válasza Wolverine (#44) üzenetére

DoxaM
(aktív tag)

jaja..ott legyen zöld a fa, meg persze a fáklya is sárga..azzal nincs baj.Csak egy várban ne borítson mindent zöld köd, kint a réten meg ne borítson mindent élénk kék köd..csak hogy mire gondolok : [normal] [modded] szal nem értem, hogy miért kellett így elmosni meg zöld kék lila ködöket varázsolni, a képekből szerintem lejön...a híd is kék még a szivárvány is kék :D minden kék effektive...a mod után már nagyjából jó a white balance, de még mindig van torzulás (bár kb 2 órámba került így belőni színhelyesebbre a játékot).Szóval..csak ezt nem tudom megérteni :) A chatedralban ugyenez van csak zöldbem..érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#46) Harigata válasza DoxaM (#45) üzenetére

Harigata
(tag)

Szakszerűen kifejezve túl telítettek a színek. A modded verzióban láthatólag visszavettek a színek telítettségéből. Tényleg jobban illik a hangulathoz. És ezt valóban elcseszték a Warcraft 3-ban és a Starcraft 2-ben is.

Szerintem elég nagy szakmai hiba, hogy nem tudják kezelni a színeket a Blizzardnál. Ha csak néhány élénk szín bukkan elő a szürkés árnyalatok között, az sokkal kiegyensúlyozottabb, mint mikor minden csiricsáré.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.