2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) tDr1v3r

tDr1v3r
(veterán)

Szépszép, remélhetőleg itthon is fogják árulni...

[ Szerkesztve ]

最低だ、俺って。

(#2) Sub-ZeRo válasza tDr1v3r (#1) üzenetére

15k-ért minimum....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#3) bitblueduck

bitblueduck
(aktív tag)

Exkluzív in-game fegyverek
10.000 extra kredit

Ez az, aki sajnál dupla pénzt egy CE-re az megsem érdemli, hogy ne hátránnyal induljon. Aztán pár DLC is biztos jön majd.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#4) L3zl13 válasza bitblueduck (#3) üzenetére

L3zl13
(nagyúr)

Már ha dupla pénz.

Elnézve a doboz tartalmát szerintem csak 1-2 k-val lesz több induláskor.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) PBrick válasza bitblueduck (#3) üzenetére

PBrick
(őstag)

Érdekes nézőpont. Nálad ugye félig üres az a bizonyos pohár? :)
Nem lesz benne multiplayer, így ez nem lehet valódi hátrány.

(#6) Mans20 válasza bitblueduck (#3) üzenetére

Mans20
(addikt)

Remélem nem szarják el avval hogy kijön hatvan dlc utána,amibe a game másik fele van.

(#7) Chiller válasza Mans20 (#6) üzenetére

Chiller
(senior tag)

A CE-k új generációjába becsempészhetnék azt az ötletet, hogy free all upcoming DLC-s.
Rögtön (még jobban) megugranának az eladások. Speciel én is rögtön előrendelném.
Így viszont csak az első review-ek után.

(#8) Mans20

Mans20
(addikt)

Én már unom,persze nem kell megvenni,régen kijöttek a gamek és utánuk egy kieg max,nem még egy új fegyver...

(#9) TESCO-Zsömle válasza Chiller (#7) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Speciel én is rögtön előrendelném.

Akkor is, ha annyiba kerülne, mint a játék + a későbbi DLC-k összesen? (mínusz 5-15%)

(#10) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(félisten)

Biztos, hogy húzós lesz. 15k fölött.

Aki olcsóbban akarja megúszni, annak ott az Augmented Edition 60$-ér (PC). Ugyanez, csak díszdoboz és figura nélkül...

(#11) Morden24 válasza TESCO-Zsömle (#10) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Így van, azt rendeltem én is (Xboxra).

Sectumsempra - For Enemies

(#12) Chiller válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére

Chiller
(senior tag)

Igen, ha lennének mellette egyéb nyalánkságok (CE verzió, ugye):
Főleg doboz, artbook, meg valami spéci extra (deus exhez szerintem például egy robotkar jobban illene, olyasmi, ami a terminator 2-ben van :) Lehet kínai műanyagból, egye fene, de fémes hatású legyen!

Mondom olyasmi, csak hogy ne legyen Copyright-per :DDD

(#13) TESCO-Zsömle válasza Chiller (#12) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Akkor se hiszem, hogy olyan sokan kipengetnének érte 40k-t...

(#14) Chiller válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére

Chiller
(senior tag)

Jó hát a Crysis2 CE az egy külön csoport... félgagyi műanyag hátizsák, és ordenáré (szerintem, én amúgy is utálom az ilyen figurás szobrokat, kinőttem már a GIJoe-ből) taxi figurine, valamint hozzájuk artbook és nagy (bár sérülékeny) doboz (ezek azért ++)... bekerülési költség bőven 100$ alatt.

Emlékezzünk inkább a Fallout 3 survival editionre, 100-120$ szerintem rendben van, pláne ha a 80$-os Portal2 DLC satyekokat nézzük (az meg aztán megint a másik véglet, soha többet ilyet, inkább havonta 3 pályát adnának 15$-ért, annak értelme is lenne - remélem befürödnek rendesen).

[ Szerkesztve ]

(#15) TESCO-Zsömle válasza Chiller (#14) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Most nem a Crysis2-féle táskás balhéról van szó, hanem arról, hogy a 20k-s CE-hez hozácsapnak még egy 20k-s DLC-bérletet, aminek az ára fedezi az összes további (fontosabb?!?) DLC-t.

sz: Hidd el, nekem se tetszik, hogy gyak fél, meg negyed játékokat adnak ki ugyanannyiért, a többi részét meg csak ha elég jól fogy, de ez van. A Portal2 DLC-'botrány' is csak a játékosok szellemi színvonalát minősíti. Mit kezd 80$-nyi skinnel meg ilyen faxságokkal? Majd ha a pálya jön, annak az árát sasolják.

Sokak szerint a warez az oka, hogy senki nem akar jó single-t csinálni, fasza sztorival, hanem inkább a multira mennek.
Szerintem fogy az ötlet és a sokadik klisés rókabőr után már ráunnak az emberek.
A másik, hogy eleve nem lehet normális sztorit csinálni, mert azokhoz mind agy kell. Ma meg nem divat játék közben gondolkodni. Nem véletlenül kopott ki a Hitman vonal sem.

Ellenpéldának persze ott a Borderlands. Eredeti ötlet, jó sztori, mindezt akár Multiban is, haverokkal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.