Hirdetés

2019. augusztus 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) juhig12

juhig12
(tag)

nekem nem nyitja +......

(#2) Asador válasza juhig12 (#1) üzenetére

Asador
(tag)

Nekem se... :(

(#3) kelekyle

kelekyle
(őstag)

jó kis videómegosztó :D:D

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#4) plus44

plus44
(veterán)

Rossz a videó, de hátha fenn van máshol.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) P00By

P00By
(nagyúr)

Fenébe :O

(#6) boeing

boeing
(senior tag)

Hmm nekem sem...

(#7) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Még mindig nem jó :(

nothing is true everything is permitted..

(#8) daa-raa válasza Sicilian (#7) üzenetére

daa-raa
(titán)

Szerintem inkább már nem jó... Délután még meg lehetett nézni, de már a forrásoldal sem érhető el.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#9) Wolverine válasza daa-raa (#8) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Valószínűleg töröltették.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) daa-raa válasza Wolverine (#9) üzenetére

daa-raa
(titán)

Pedig az égvilágon semmi extra nem volt benne. Egyszer kétszer lehetett látni a fegyverválasztó képernyőt, és egyéb apróságokat. A Portal 2 bemutató messze többet mutatott, az mégis nyilvános volt.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#11) Wolverine válasza daa-raa (#10) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Gyanítom, ez nem hivatalosan került ki.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) monsta007

monsta007
(tag)

Ez aztán a tartalmas gameplay :DD

(#13) Frigo

Frigo
(őstag)

Délelőtt volt szerencsém megnézni az eredeti 20 percnyi gameplay videót.Szerintem remek hangulatú játék lesz ,a harcot és a lopakodást sikerült hihetetlenűl élvezetesre megcsinálniuk.

Amúgy hihetetlenű szánalmasan viselkedik az EIDOS ,nem elég hogy zárt ajtók mögött mutatta be a játékot de még a kiszivárgott videót is levadássza minden megosztoról. :W

[ Szerkesztve ]

(#14) Findzs

Findzs
(addikt)

itt még nézhető

kiváló hangulatú játék, bár a karakterek animációján, arcmimikáján és MI -jén lehetne még dolgozni

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#15) Sir Robin válasza Findzs (#14) üzenetére

Sir Robin
(tag)

:R Kösz, Findzs! :R

A főszereplő hangját szerintem ugyanaz a színész adja, aki a korábbi részekben JC Denton-ét is.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#16) Ryuu válasza Findzs (#14) üzenetére

Ryuu
(tag)

Köszönöm! :R

Végre láthattam. Valamiért nagyon tetszik a cucc. Számomra átjött a játék hangulata ebből a kevésbé minőségi videóból is. Kedvet kaptam, hogy ismét elővegyem az első részt.

(#17) Szirti

Szirti
(tag)

Hangulatos lesz ez a játék (szép emlékeket idézett az a szellőző cső :D )
De mondjuk ez a közelharci rendszer érdekes, remélem nem feltétlenül kell mészárolni. Az őrök nagy része mellett simán csak elosonhatott volna, bár kétségtelenül nem lett volna olyan látványos.

Ez a 1st meg 3rd nézet közötti váltogatás meg elég szokatlan volt számomra.

Amúgy meg miért próbálja a végén kitörni az ablakot egy székkel, amikor olyan karpengéi vannak amit Farkas is megirigyelhetne ;]

[ Szerkesztve ]

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#18) Wolverine válasza Szirti (#17) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Ki az a Farkas? :P

(#19) Sir Robin válasza Wolverine (#18) üzenetére

Sir Robin
(tag)

:C Mintha némi iróniát lehetne érezni ebben a mondatban. Ugye Wolverine?

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.