Hirdetés

2018. július 16., hétfő

Gyorskeresés

(#1) elithun

elithun
(őstag)

Afene, kár volt megnéznem a trailert. Így jobban fáj, hogy nincs PS4-em.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) ProEvoFan válasza elithun (#1) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Akkor vegyél egyet :)
Tudom, ne okoskodjak.
Jó lenne ha ez tendencia maradna.Ok, kicsi piac meg minden...

(#3) adamssss

adamssss
(PH! kedvence)

Azt hiszem megint kell vennem egy PS4-et. Ez a QD nagyon tud valamit.

!!!!! Eladó Yamaha NC444 center, 38 000 Ft !!!!!

(#4) elithun válasza ProEvoFan (#2) üzenetére

elithun
(őstag)

Majd a következő generáció alkalmával nyomott áron. :)

(#5) Anonymus23

Anonymus23
(PH! kedvence)

Ez a sztori nem semminek ígérkezik...
Kb úgy éreztem magam, mint egy jól sikerült amcsi thriller előzetesénél, amit meg szoktam jegyezni, na ezt feltétlenül meg kell nézni.
Reméljük nem olyan lesz, mint a legtöbb amcsi film, amiben az összes poén is benne van az előzetesben ;]

PC-sként nem valószínű, hogy valamikor is fogok ezzel játszani, de filmen megnézném a sztorit...

;) - The Power of the Ligth Side

(#6) Hopkins95 válasza adamssss (#3) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Na így még inkább kíváncsi lettem rá, így tuti azonnal ki fogom próbálni. :Y

Én is eladtam az unokatesómnak, de ilyenkor azért sajnálom. :O Sőt, ott motoszkál a fejemben, hogy újra beszerzek egyet. Egy biztos, a Sony ezt nagyon jól csinálja, mert nem hagy nyugodni. :DDD

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#7) ViharVadász

ViharVadász
(őstag)

Fantasztikus hír, most már biztos az előrendelés.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#8) Medocsabi

Medocsabi
(őstag)

Igaz nincs ps-em,csak xboxom,de ez mindenképpen jó hír! :)

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#9) b.

b.
(PH! kedvence)

ez szuper dolog :) :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#10) Elims válasza ViharVadász (#7) üzenetére

Elims
(PH! kedvence)

Ez tényleg nagyon jó hír és köszönjük is az írást!!
Megjelenésekor megveszem,azóta várom amióta a ps4 topikban szó volt róla.

(#11) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

Tudomásom szerint a felirat igény miatt volt egy online aláírás gyűjtés magyar játékosok körében. A fejlesztő pedig rövid időn belül elfogadta és így lesz hivatalosan is fordítás. Én legalábbis így tudom-láttam facsén.

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#12) oriic válasza Raysen623 (#11) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A petícióra alig pár száz aláírás érkezett, információim szerint nem ezen múlt, hogy felirattal jön a játék.

Live-Die-Respawn /Ha valamiért nem válaszolok PM-ben egy-két napon belül, írj újra nyugodtan. Kicsit sok üzenetet kapok. Sry és köszi/

(#13) Xarina

Xarina
(fanatikus tag)

Nagyon jo hir, a jatek is nagyon jonak igerkezik es felirattal csak meg jobb lesz.

(#14) Raysen623 válasza oriic (#12) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Ez így rendben van. De akkor min múlt? :F

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#15) oriic válasza Raysen623 (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ugyanazon mint minden honosítás. Az előzetes kalkulációk alapján megéri kiadni honosítva a játékot, mert nagy érdeklődés övezi, ergó lesz itthon is sok vásárló.

Live-Die-Respawn /Ha valamiért nem válaszolok PM-ben egy-két napon belül, írj újra nyugodtan. Kicsit sok üzenetet kapok. Sry és köszi/

(#16) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Ez jó hír, várom. :)

tailor74 - Fortes fortuna adiuvat

(#17) Xarina válasza oriic (#15) üzenetére

Xarina
(fanatikus tag)

Remelem sikeres lesz itthon is es meg tobb honositott jatek fog megjelenni a jovoben.

(#18) hombre[EU]

hombre[EU]
(tag)

Bár én nem fogom használni,de mindenképpen dícséretes,hogy vették az idōt és a fáradságot. Egy story based játékot nem árt,ha az ember 100%-ban érti.

(#19) Đusty válasza oriic (#15) üzenetére

Đusty
(őstag)

Menniybe kerülhet egy ilyen, mármint plussz nyelv beletétele felirattal? Szerintem ez nekik aprópénz és tényleg motiváló pedig. Érdekes, hogy pl. az assasins creed-nél meg fordított a tendencia volt nincs magyar felirat.
Karácsonyra kell egy PS4 :)

[ Szerkesztve ]

(#20) ProEvoFan válasza Đusty (#19) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Nem idén karácsonyra?
Elvileg a Witcher 3 hun felirata 10 milla volt.

(#21) Đusty válasza ProEvoFan (#20) üzenetére

Đusty
(őstag)

Tényleg :), javítva, köszi.
Jóval kevesebbre gondoltam, el nem tudom képzelni mi kerül ezen annyiba.

(#22) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#5) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Milyen jó is hogy 2 éve karácsonykor vettem egy PS4 Slim-et. :D

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... / EVGA GTX1080 FTW / NZXT S340 Elite / Acer XZ271 / Sabertooth Z97 Mark S / i7-4790k / Vengeance 16 GB / CM V1000 / HyperX Cloud II / HP Omen 15 / PS4 Slim 1TB / Samsung Galaxy S8

(#23) elithun válasza Đusty (#21) üzenetére

elithun
(őstag)

Céges viszonylatban elég könnyen el tud menni 10 millió. Ráadásul a fordítók nem épp alacsony órabérrel dolgoznak.
Ha ehhez hozzávesszük, hogy egy Witcher, ami RPG, ergo rengeteg szöveget is tartalmaz, akkor gyorsan összejön a magas ár. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Medocsabi válasza Đusty (#21) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Meg lehet oldani sokkal olcsóbban,közösségi alapon mint pl annó a skyrimet,csak akkor várni köll rá röpke 3-4 évet.

(#25) Medocsabi válasza elithun (#23) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Most csak úgy kíváncsiságból kiszámoltam,hogy ha mondjuk dolgozik rajta fél évig 10 ember akkor az 10.000.000 ftból leosztva fejenként 160.000 ft. ami egyáltalán nem sok sztem.

[ Szerkesztve ]

(#26) ProEvoFan válasza Medocsabi (#24) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Sajnos ps4re már nem lehet felrakni magyarításokat:(

(#27) b. válasza Medocsabi (#25) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Ezt úgy számold, hogy mai díjak mellett angolról , 3 forint+Áfa / leütés ( karakter) az ár egy hétköznapi emberkének. Ha ez esetleg speciális fordítás, zene, film, játék, akkor ennél jóval több, mivel hivatalos műfordítást kell szolgáltatni,( kb mint a tolmácsolás) és garanciát kell adni.
Ha az eredeti forgatókönyv véletlenül más speciálisabb nyelvű, lehet a duplája is a kindulási összeg.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#28) .LnB válasza b. (#27) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Azta.. Jó szakma ez is.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#29) Medocsabi válasza b. (#27) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Jaaaa értem.Így akkor meg pláne nem nagy a 10 misi.

(#30) Hopkins95 válasza .LnB (#28) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Nem annyira, szerintem kevés a munkalehetőség. Én fordítónak tanulok és őszintén megmondva most elbizonytalanodtam, s lehet inkább marketinget csinálok a mesterszakon.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#31) b. válasza Medocsabi (#29) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Hát fene tudja.. ha belegondolsz, ha jól emlékszem Witcher 3 Kb. 30 .000 szóból állt.Ha veszünk átlagosan 6-7 betű / szót az 180 .000 karakter ami ha dupla árat számolok ( 10 Ft / karakter+Áfa) akkor is csak 1.8 millió de legyen kb 2. Milla.+ áfa.
Ha eladnak itthon 5000 példányt belőle,( minden platformon egyben) akkor az azt jelenti, hogy mondjuk kérjenek érte itthon a nyelvi fordításért 500 Ft-ot példányonként.Tehát ne 18990Ft legyen, hanem mondjuk 19500 Ft, de akkor hivatalos magyar nyelven jelenik meg. Szerintem ennyit sokunk megadna érte, főleg sztori orientált játékokban,open world RPG-ben. ( és witcher egy extra példa volt, mert ugye rengeteg párbeszédet tartalmaz)

[ Szerkesztve ]

(#32) .LnB válasza b. (#31) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A The Witcher 3 szövege 450.00 szó.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#33) b. válasza .LnB (#32) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

WTF :D Nem tudom honnan akadt be ez a 30 ezer.
Az elismerésre méltó, kb 4 könyv. Ez azért tényleg extra mennyiség.10 misi akkor nem igen fedezné a hivatalos fordítást, ha külön kellene megalkotni.

[ Szerkesztve ]

(#34) Elims válasza Snip3r_HUN (#22) üzenetére

Elims
(PH! kedvence)

TE?????? :Y :Y :Y :Y
Menjünk csak 10perc fekete zónát a division-ben. Légyszi-légyszi :-))

(#35) Hopkins95 válasza b. (#31) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Én a Witcher Enhanced Editionban imádom a fordítást! Nekem legalábbis sokat hozzáad az élményhez és olyan jól átjönnek a párbeszédek is! Ilyenkor mindig azt kívánom, bárcsak nagyobb lenne a magyar piac...:D

[ Szerkesztve ]

(#36) b. válasza Hopkins95 (#35) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Egyetértek, Én is nagyon szerettem :)

(#37) Snip3r_HUN válasza Elims (#34) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Azt sajnálatos módon PC-n tolom. :DDD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... / EVGA GTX1080 FTW / NZXT S340 Elite / Acer XZ271 / Sabertooth Z97 Mark S / i7-4790k / Vengeance 16 GB / CM V1000 / HyperX Cloud II / HP Omen 15 / PS4 Slim 1TB / Samsung Galaxy S8

(#38) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Akit esetleg jobban érdekel a The Witcher 3 fordítása, akkor nézze meg itt az 5. videót. [link]

(#39) Elims válasza Snip3r_HUN (#37) üzenetére

Elims
(PH! kedvence)

Eszméletlen!!Több mint 2000(!!!) óra!!!Én lassan egy éve játszom szinte folyamatosan és alig tartok 700-nál.
Hihetetlen! :-)
Na megy az üzenet..... ;-)

Aki kevésbé beszél angolul nagyon sokat rátesz,hogy van magyar nyelv.A last of us-hoz nagyon szerettem volna.

(#40) ProEvoFan válasza Elims (#39) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Talán a folytatásban megkapjuk. :K
Főleg van rá esély, ha a Detroit jól fog fogyni itthon dobozosan meg magyar accountról.

(#41) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Dícséretes a fejlesztőktől. Amúgy is egy ultrajó game lesz.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#42) Xarina válasza Elims (#39) üzenetére

Xarina
(fanatikus tag)

A Ps3-as Last Of Us-hoz van magyar hobbiforditas, de sajnos eredeti jatekkal nem mukodik.

(#43) Elims válasza ProEvoFan (#40) üzenetére

Elims
(PH! kedvence)

Jó lenne,de nem hiszem. :-(

Xarina: Csak ezért akartam venni olyan gépet,de 30e-t nem ér nekem csak ez az egy magyar nyelv. :-(

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.