Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz DummyBoy #17 üzenetére

    A hsz.-ed első részei evidens dolgok. Benne is voltak a hsz.-emben, csak kivettem őket mert gondoltam egyértelműek. Ezek szerint nem azok, ha újra el kell őket szajkózni. Én is kontrollerezem kanapéról és bill. + egerezek asztalnál egymás mellett, ettől függetlenül opciónak elfogadnám a dolgot, aki meg nem használja, mert úgy dönt, hogy nem, az az ő döntése.

    És nem kell semmit sem cáfolnod nem is mondtam ellenkezőjét annak amit te állítasz a kontroller és bill. + egér viszonyában.
    - Megszokható az irányítás kontrollerrel? Igen simán.
    - Kényelmesebb a fotelből, kanapéról, mint a bill.+ egér? Igen.
    - Lesz olyan jó és precíz FPS-nél TPS-nél, mint a bill. + egér? Nem.
    - Muszáj ilyen játékot onnan játszani? Nem.

    Erre utaltam a "fanyalgással" is. Én is használok kontrollert rengeteg játékhoz 100x jobb is, mint a bill. + egér, de vannak játékok ahol van jobb alternatíva, és ha az újabb konzolok kapnának "dedikált" bill. + egér támogatást, onnantól be is fejezném a PC-m fejlesztgetését és áttérnék a next-gen konzolokra teljesen. Játszanék kanapéról ami olyan játék és odaülnék az asztalhoz ami olyan játék. Az én szememben ez ennyire egyszerű. ;)

    Azt meg végképp nem értem, hogy miért kell megmondóembert játszani ezzel a "szóval maradjon csak...." frázissal. Mások vagyunk más a véleményünk. Érdekes, hogy én nem mondom szemellenzővel, hogy a kontroller rossz és ördögtől való sőt, de opciónak várnám a bill. + egeret. Te viszont simán kijelented, hogy ez hülyeség csak a kontroller a jó, mert neked az a jó és a te játékosi szinted ezáltal igazolva van. Érdekes. Én szeretem a választási lehetőséget és nem mernék olyat mondani, hogy csak ez, vagy csak az a jó, mert azt csak a saját szemszögemből tehetem meg. Szóval jó lenne a választási lehetőség és mindenki használjon azt amit akar. :K

Új hozzászólás Aktív témák