Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz imibogyo #13 üzenetére

    Nem akarok flémelni, mert többször is előkerült már ez a téma ...

    A kanapén dögölve lényegesen egyszerűbb és kényelmesebb a kontrollerrel való játék, mint a bill + egér kombó. Ez az egyik lényege a konzoloknak. (Nekem pl. csak ezért figyel ott a babzsákfotel a TV előtt ... Azon aztán az egér + bill nem egy egyszerű mutatvány :) )

    Cserébe az irányítás más, nem olyan precíz. Ha leprogramoznák a bill+egér kezelést a konzolokra, akkor sok játékos esetén odakerülne a PC mellé az asztalhoz, és ezek az emberkék tönkretennék a kontrolleres-kanapés emberek játékát.

    Most is lehet kapni olyan eszközöket, amivel lehet bill+egérrel játszani konzolon, csak ugye horror áron.

    Öreg PC-s arcként és "fiatal" konzolosként megcáfolom a "nem lehet megszokni a kontrollereket" állítást. PC-n sem voltam pró, konzolon sem vagyok (leszek) az ... de jókat el tudok szórakozni ...

    BF4 bétát kipróbáltam PC-n és konzolon is, PC-n szebb volt a grafika, könnyebb az irányítás, cserébe konzolon szórakoztatóbb volt, mert a kevesebb "hárdkór" arc miatt a magamfajta kocagémer is elszórakozott vele. Így konzolra vettem meg.

    Szóval maradjon csak a bill + egér PC "exkluzív".

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák