Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz ldave #2 üzenetére

    Hát ja, maga a sztori sokkal jobban működik, mint az elsőben, és érdemes egyszer, egyedül!, magasabb cuccok nélkül végigjátszani, mert tényleg sokat ad.
    Maga a grafika, mostanában állandóan ezen lovaglok, de megint le kell írnom, szerintem állati jó lett, ilyennek kellett volna lennie már az elsőnek... Már csak ezért megéri bemenni néha nézelődni.

    A sok egyszerűsítés nem túl jó, olyan fidget spinner egyszerűségűvé butított. Gyűjteni nem kell és nem is lehet semmit kb. A normális exok nagy része kikerült a játékból, a legtöbb nem ér semmit, nincs egzotikus perkje, ráadásul kb ötödannyi exo cucc van benne, mint az elődben.

    A valuták a játékban megint szinte semmit nem érnek, állandóan azt veszem észre, hogy vásárolnom kell mert tele van a tárca és nem kapok többet...

    Alapvetően kisebb bolygók, kisebb bejárható terület, kisebb pályák, több helyen felfedezhető a korábbi játék sablonja alapján épült domborzat.

    A bubit tartani kell, a lock nem tud éledni, amitől a raid raidesebb lenne, hogy kell minden kasztból legalább egy, már a múlté, gyakorlatilag bölcsődés szinvonalra van butítva az egész, és a játék egyedüli nehézsége a durván overpowerelt ellenfelek.

    Most úgy tűnik, mintha ez erősen negatív jellegű vélemény lenne, de ez csak azért van így, mert a negatívat hangsúlyosabban és részletesebben fejti ki az ember, alapvetően én speciel nem bántam meg a játék megvásárlását. A zene tényleg nagyon jó benne, a hangulat magával ragadó, és hát a közösség :)
    Meg mikor Oric belépett a party chatbe, hogy egy embert keres a raidbe, és nálunk is ugyanez volt épp a sztori... :P

  • penge111

    addikt

    válasz ldave #5 üzenetére

    Sziasztok, ezt az FPS raidelést hogy kell elképzelni? Én nem nagyon komálom az fps-eket, jrpg, rpg mmorpg játékokkal játszok a mai napig. A raid szó hallatán kérdezem ezt. Itt is van tank, healer, dps, buffer, debuffer vagy hogy képzeljem ezt el?

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

  • alexdeak

    csendes tag

    válasz ldave #25 üzenetére

    Nem, ha van 2 külön karaktered, de ugyanazon osztály (pl. 2 titán). Abban az esetben 2 adag teljeesítendő milestone és jutalomként is 2 adag powerful gear vár. Így tudsz gyorsabban szintezni, power tekintetében.

Új hozzászólás Aktív témák