Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Köszi a tesztet!

    Szigorúan szvsz:

    Az első résszel elég sokat játszottunk, 2 barátommal, nekünk külön jó, hogy 3 fősek az activity-k.
    Sőt, a vége felé a régi Raideket is letoltuk 3-an (Atheon nem volt egyszerű xD).

    A PVP része régen is szar volt, most ahogy hallom még rosszabb. Viszont én nem szeretem a build-loot alapú pvp-t, szóval én max akkor játszom, ha cimboráim mindenáron pvp-zni akarnak, néha el lehet bohóckodni.
    6-ról 4-re redukálni a játékosok számát szerintem is öngól volt, remélem ezt orvosolják majd.

    Activity van rogyásig, ezzel nincs baj, főleg ha az ember nem időmilliomos.

    Néhány dolgonak szerintem jót tett az egyszerűsítés, mint pl. a fegyver perkek fejlesztése ...
    A modok kifejezetten tetszenek, a skillek recharge ideje miatt meg azért kicsit változtatni kell a dolgokon.

    A random loot semmit sem változott, a régi jó öreg 4 lila kesztyű egymás után, perszte mind szarabb mint a rajtam lévő kék, aztán pedig 2 exotic engramból ugyanaz a szar fegyver ... :( Már az egyben is igérték, hogy javítanak ezen ... ez a 2-re sem jött össze.

    A Time limites Nightfall-t remélem qrva gyorsan elfelejtik, mert bizony vannak olyan emberek akik nem speedrunt akarnak, akik mondjuk okosan, taktikázva akarnak végigmenni, azok rája vannak b@szva vala ...

    Nekem eddig összességében bejön, persze nem vagyok és sosem voltam HC Destiny játékos. Meg az egynek is kellett elég sok idő, hogy kiforrja magát. Majd ha mindhárom karakterem maxos lesz, majd megnézem addigra mi változik.

    Kasztok ... Nos ez érdekes lesz ... Kezdtem egy Warlockot, és meg vagyok lepve hogy 2 peccs is lement de még nem nerfelték ... (Pedig csak azért kezdtem ezzel, mert a másik két cimbi az Titán és Hunter...)

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák