Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Wolverine #8 üzenetére

    Ezt én értem, de mint mondtam, a barátok/ismerősök nem ugyanannyira és nem ugyanakkor érnek rá, mint egymás, vagy én.
    Idegenekkel meg játsszon aki akar, az engem sosem érdekelt. Mármint érted, CS-ztem anno, ott túlzottan nem érdekelt, hogy a nemtomki honnan van, miért jött stb. (bár ott is kurva idegesítőek voltak ám a kis tizenkevés éves pöcsök), de egy olyan játékban, ahol órák hosszat együtt kell "kalandozni", már jobban érdekelne (WoW trial alatt pl. nem is volt ez túl szimpatikus).

    Lehet, hogy én vagyok túl pen&paper rpg-alapon gondolkodó "öreg bútordarab", de azt én elképzelhetetlennek tartom, hogy felugrom a szeróra 2 órát farkast hentelni, meg lépni egy szintet. Mármint elképzelni el tudom, de annyira tartom izgalmasnak, mint egy lavór szennyest.

    Azért meg megmondom őszintén, nem fogok rendszeresen fizetni, hogy heti 2 órát játsszak.
    Ugye egy single játékot megveszek egyszer, aztán végigtolom, mire végigtolom. A Fallout 3-at pl. előrendeléssel megjelenés napja után pár nappal kaptam kézhet (Magyar Posta ugye sebes, mint a villám... :U ), aztán kb. január vége volt, mire először végigjátszottam (igaz, minden nyamvadt marhaságot megnéztem/elolvastam/meghallgattam), közben meg fórumon ment a nyivák, hogy 2 nap alatt végig lehet szaladni rajta :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák