Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz lezso6 #1 üzenetére

    Tök jó szolgáltatás a mai napig, de engem a Spotify jobvan meggyőzött. Mai napig azt használom minden eszközön (teló, pc, laptop, konzol, tv :D )

  • zeorsdfd

    senior tag

    válasz lezso6 #1 üzenetére

    Naná, hogy létezik a Deezer, a Telenor pl csomagban is adja, amitől még olcsóbb.

    Én a Spotifyal vetettem össze (több éve mindkettőt) és egészen vegyes a felhozatal. Én az asztali lejátszóval egyáltalán nem törődtem.

    Kis összefoglalás:

    Van ami csak itt van ami csak ott van meg. Néha egészen meglepő albumok is, mint pl 80-as évekből csak kazettán létező magyar underground zenekarok felvételei. Vagy koncertfelvételek!
    Hivatalosan egyszerűen több zenéje van.

    A zeneszöveg megjelenítő nem "vicces" és nem is "haszontalan", hanem egyedülálló és lenyűgöző(hogy mindezt appon belül csinálja). Persze ez is adatbázis függő, hogy mi van meg, de ez nem a Deezer hibája.

    Említést kell tenni, hogy itt is van családi csomag!

    További előnye, hogy jobb a keresési előzmények rész, a töredékszavakat is listázza az előzményeknél nem csak a kiválasztott albumokat.

    Nem 32 hanem 150(!) országban elérhető(helyi előadókkal bővített kínálat is létezik)

    Sokkal több platformon elérhető.

    Esemény(koncert) értesítő is van benne, bár kezdetleges.

    Lehetséges lejátszási listákat és kedvenceket másolni a két szolgáltatás között, (harmadik online eszközzel)

    Hátrányok:
    -a hosszú szavakat nem tördeli, és nem is görgeti(asszem a Spotify se)
    -resume nem mindig működik
    -a felső főmenü, nem látszik minden nézetben, néha sokat kell visszalépni, hogy előjöjjön.
    -album-rádió és előadó-rádió hiánya (helyette "flow")

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák