Új hozzászólás Aktív témák

  • NomAd_82

    aktív tag

    Nekem fogalmam sem volt róla ki ez a csávó kb 1 hónappal ezelőttig, amikor megvettem a phantom paint de 20 óra nyüstölés után beleuntam. Ennek a játéknak a marketing dömpingjéről lemaradtam, így csak a megjelenés előtt foglalkoztam vele 1-2 héttel. Engem olyan szinten beszippantott hogy 30 órát vertem eddig bele és nem volt unalmas, sőt ellenkezőleg. Egy játéknak ez a lényege hogy tudjon újat mutatni nekem, ki tudjon kapcsolni engem és szórakoztasson szintén engem és ez szigorúan egyénfüggő. Minden ember más és minden embernek más az igénye.
    Nekem egy Gow nem jött be 5 óra utàn abbahagytam de ez a játék olyan mint anno a death space volt vagy a witcher vagy a half life, mert ràm olyan hatással van. És ez a lényeg, nem érdekel milyen szakemberek mit elemeznek, mert ez az egész túl van tolva a kedvencem pedig akik más streamjét nézik és így alkotnak vèleményt. Vegyètek meg, próbáljátok ki, akkor lesz véleményetek, ha nem jön be, utána el tudjátok adni. Csak akkor ne játszatok vele ha eleve taszít a game.
    A cikk jó lett szerintem is.
    Én örülök hogy megvettem, mert rengeteg olyan dolgot adott, amit régen làttam játékban és ez a lényeg.
    Respect mindenkinek. :R

Új hozzászólás Aktív témák