2019. június 18., kedd

Gyorskeresés

(#1) Zirowe

Zirowe
(PH! nagyúr)

Érdekes, bár néhol kicsit fura a grafika/animálás, előző rajzfilmmé jobban bejött!

Amúgy én arra várok végre, hogy legyenek rendes válaszok (akárcsak a lostban :DD )!

1. Miért készítették az artifact másolatot?
2. Miért van ilyen hatalma?
3. Mi a célja?

Ennyi. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) Slystyle

Slystyle
(őstag)

Nah erre kiváncsi leszek :C

CS:GO Részletes Leírás: http://tinyurl.com/o8ezwyy | Steam: slystyle

(#3) Gabr válasza Zirowe (#1) üzenetére

Gabr
(tag)

Gondolom olyan lesz mint a Dante Inferno rajzfilm, hogy a történetet több rendező készíti, mindegyik más látványvilággal. Mondjuk a CGI-s rész jó gagyinak tűnik.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#4) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

zupá:C

imám meghallgatásra találtatott. ha már a jétékot nem tudom átélni, legalább egy mini-movie legyen az örömöm:R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#5) Inv1sus

Inv1sus
(PH! addikt)

Várom :U Egyébként tényleg jobb hangulatilag a film, mint a játék, de ettől függetlenül mindkettő kafa és kötelező.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#6) PAtr0n válasza - = Zk = - (#4) üzenetére

PAtr0n
(PH! addikt)

Miért nem tudod a játékot átélni? Szerintem nagyon jó volt az első rész, egyedi nyomasztó hangulattal. Amúgy megnézted a játék előtt a rajzfilmet ami tulajdonképpen az előzménye? Kötelező. ;)

Inv1sus:
Nem értek veled sem egyet. :DDD Gondolom arról a rajzfilmről beszélsz, ami az 1-hez készült.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#7) BalaNce87

BalaNce87
(PH! addikt)

Egy animációs rajzfilmet már láttam, az nagyon jó volt :) Az arról szólt, hogy hogyan lett élettelen az a hajó, amire átkerülünk Isaac-el.
Amúgy az az érdekes, hogy egy idő után abszolút elveszti a hangulatát a játék számomra. Egy- két óra játék és meg se kottyannak a mocskos ijesztős jelenetek! :C

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#8) Inv1sus válasza PAtr0n (#6) üzenetére

Inv1sus
(PH! addikt)

2x is végigtoltam, de valahogy nem olyan, mint a film. Nem érzékeltetik elég jól, hogy Isaac egyedül kóborol egy bazinagy hajón tele gyilkos szörnyekkel.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#9) PAtr0n válasza Inv1sus (#8) üzenetére

PAtr0n
(PH! addikt)

Hát nekem bizony végig az volt az érzésem, hogy egyedül bóklászom azon a tetves hajón.

BalaNce87:
Már 2X játszottam ki, de másodszorra felejtettem annyit, hogy megijedjek egy-egy újra látogatott pályarésznél. Utoljára ennyire a FEAR-ben fostam. :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.