2019. június 24., hétfő

Gyorskeresés

(#1) sad_Vamp

sad_Vamp
(őstag)

A túrónak kellettek bele ezek a brutál felütések? :(((

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#2) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

"howareyoukid" Street Fighter módra :D

(#3) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem mindig is a DoA tetszett a legjobban, csak sajna sose értettem a bunyós játékokhoz. A grafika szerintem kcisit elmarad a mai szinttől (bunyús játékok közül).

// Táti Tigrisek // Pittsburgh Penguins \\ MAC Újbuda \\

(#4) danikollar

danikollar
(őstag)

Ezt az 5. részt nem próbáltam, de a 4. rész igen. Nem volt rossz, de nálam inkább Tekken és Mortal Kombat a favorit.

(#5) sad_Vamp válasza danikollar (#4) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

4.rész brutál jó volt. 5ös kb a 3ig patchig használhatatlan, és még mindig rengeteg probléma van a holdokkal a vendég karaktereknél.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#6) Cifu válasza sad_Vamp (#1) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Osztom a véleményed. A DoA egy kicsit eddig kilógott a sorból, oké, részben a "boob bounce" effekt túljátszása miatt, részben viszont amiatt, mert úgy volt verekedős játék, hogy közben a mozdulatok nem voltak teljesen elszakadva a realitásoktól, tehát valahol a Virtua Fighter és a Tekken között kerestek egy kis rést maguknak. Ez viszont most elkezdett elmászni a "látvány-verekedős játékok" irányába, mint a Street Fighter vagy a Tekken... :\

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.