Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoPád

    tag

    Na felraktam a Dead Island-et.. hát én nemtudom, mostanában divat lett Borderlands-copy (jó, vannak benne zombik. illetve csak azok) bughalmazokat játékoknak csúfolni?
    Összevissza akadozik a kép, élsimítást nem lehet állítani csak cfg fájlban, gammát ha leveszem 0-ra akkor is kisüti a szemem a kép, a mozgás meg egy nagy túró.

    Ezzel még nem is lenne baj merthát rpg meg fps hát nagyon jó, csak random időközönként kifagy a játék, szép függőleges fekete vonalak jönnek elő barna háttéren, az éppen játszódó hang beakad, és csak a reset segít. hát mi ez? :O
    Volt directx frissítés, amd driver frissítés, hang, video config fileokat átnéztem, kompatibilitási mód, rendszergazdaként futtatás...

    Rage-et nézegettem most, bár ahogy olvasom az is hasonló lett, teli bugokkal, Carmack szerint azért mert már a konzol az elsődleges célközönség, ami lehet hogy igaz, de azért valahogy nem szoktunk meg tőle ilyen munkát szerintem.

    Úgy döntöttem hogy a következő Blizzard játékot megveszem bármi is legyen az, rajtuk kívül nem tudnék senkit mondani aki nem kapkodja el a játékokat a pénzért :((( :W
    (BF3, MW3 tökéletes példák szerintem, mondjuk az MW3-on nincs is mit elkapkodni annyira üres)

    Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

Új hozzászólás Aktív témák