Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Youri #20 üzenetére

    Zombikon kivül mondjuk semmibe nem hasonlít a két játék, én nekem pl pont azért nem tetszik dead island, az egész erről a szintlépésről és gyűjtögetésről szól, nem illik ebbe a műfajba annyira. Első hosszú videóból totál nem ez jött le, azt hittem nagy tereppel bejárható reálisabb cucc lesz, mint l4d, eléggé megtetszett, erre meg szinttől függően kell zombikat legyűrni, nemtudok 1 ütésből kinyírni egy zombit mert ő level 5-ös én meg 2-es...amikor meg láttam róla a developer versiont ahol volt third person, meg amiket ott mutatott srác, elég nehéz komolyan venni a játékot, sírva röhögős, bár lehet a full jobb lett valamivel.
    Több idő megy el arra hogy a cuccokkat rendezgeted minthogy végigmenj a történetén már ha van neki. Annyi hogy én nem erre számítottam, ettől még lehet jó. Több figyelmet fordítottak az rpg-s részre mint a zombisra, ami kár. Ahogy indul a történet az is tetszett, aztán átmegy inkább abba amiket soroltam.
    Karakterekkel kapcsolatban nemtudtam hova tenni hogy az amerikai focis játékosnak a legrosszabb a staminája, persze lehet védő de ahhoz meg elég kicsi, mondjuk ez nem akkora dolog, csak érdekesen oldották meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák