Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Mmm, jó lett a teszt, igen. Én azért egyértelműen hibának veszem a 4 karakterrel lejátszott videókat. Mivel ezeket nem "felvenni" kell, "csak" beállítani és megrendezni, ezért nem kerül celluloid-költségbe. :) Abba viszont talán bele sem gondolt Vistaboy, hogy micsoda módosításokat kellene eszközölni a sztoriban, ha csak 1, 2 vagy 3 karakter van a képernyőn. Nem 4 féle verzió kéne ráadásul, hanem 15. Ha egy játékos van, 4 féle átvezető kell, ha ketten játszotok, 6 féle leosztás lehetséges. Ha 3 játékos van, 4 féle megoldás van, míg 4 játékos esetén ugye csak 1. Az 15. Egy kis bölcsész kombinatorika. Szóval tiszteletre méltó lett volna így leprogramozni. A L4D-sorozat annyira primkó, hogy ott simán megkerülik ezt a témát. Itt, ha már ennyire odatették magukat, igazán különválaszthatták volna a single-t a multitól, vagy ha már nem (ahogy a Cartelben sem), lehetne AI irányította trió a játékos mellett (ahogy a Cartelben is). Szóval ez nem lustaság, egyszerűen átgondolatlan a dolog.
    Arról nem is beszélve, hogy mocskos nehéz a játék, mert bár remek gyilkológépeket tudunk faragni a játékosunkból, védelemre szolgáló eszközök nincsenek, és a képességek sem érnek túl sokat a "túlélés" menüpontban. A játék felénél már 31-es szintű vagyok. Itt a zombik olyan erősek, hogy folyamatos menekülés az életem. 4 játékossal könnyebb lenne. Ezt sem gondolták át.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák