Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Keeperv85 #38 üzenetére

    "Ha csak a két most legnépszerűbbet veszem alapul: The Walking Dead, vagy éppen az első Left 4 Dead. De lehet másik is: Alone in the Dark vagy Resident Evil széria esetleg? Hmm?"

    L4D? Nanee..annál gagyibb Zombis cuccot keresve sem lehetne találni..
    Szigorúan személyes vélemény..

    AitD ls RE széria? Mi köze azoknak a Dead Island-hez? Kb semmi..zombik vannak azokba is és kb ennyibe ki is merül.
    Mellesleg az új Resident valami katasztrofális lett..elég nagy Resi rajongó vagyok, de az..az valami borzalom.

    Ezek közül talán a Walking Dead amit "egy lapon" lehetne említeni a Dead Islandal de ahogy a videókat néztem...nem tűnt az sem olyan világrengető cuccnak.
    Fényes nappal vaksötét sikátorok meg hasonlók..ugyan.

    Mondjuk ez szintén egyéni vélemény de egy trópusi sziget szerintem jobb helyszín is mint ezek a kisvárosok.
    Bár ugye ez kinek hogy..lehet valaki pont arra vágyik hogy ott daráljon le 1-2 arcot :D

    Egyébiránt szerintem a Zombik is sokkal "butábbak" mint a DI-ben..persze, hisz Zombik, legyenek is hülyék, de az, hogy ide oda mászkálva 3-4 alkalommal minden ellenállás nélkül fejbe vágom egy kalapáccsal majd összeesik, nem túl nagy izgalmi faktor :N

    Mellesleg ha jól rémlik pont te említetted a "kiszolgáltatottságot".
    Mi tesz annál védtelenebbé mint hogy pár suhintás után a karaktered elfárad?
    Ahogy danih is említette az általad prezentált játékok egyikébe sincs ilyen fícsör...pedig rengeteget hozzáad egy túlélő horrorhoz.. :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák