Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Szerintem a brutalitás nem őncélú. Az Agony-ban, ott tényleg az pl. de itt gyakorlatilag a freakerek élve akarnak széttépni, megenni és ahogy az egyik karakter meséli, hogy ebben a világban a "jó embereknek" nincs helye mert csak az élheti túl aki durvább tud lenni ezeknél a szörnyeknél és ezt el is tudom hinni.

    A motorozás témához annyit, hogy a játék első pillanatától kezdve átjött a motorozás érzése. Ezek a mocik amikkel Deek közlekedik nem könnyű crossgépek. Ebbe a közegbe valami strapabíró kell, nem véletlen olyanok amilyenek és egy ilyen 200+kg-os vas utcai gumikkal a sárban, a füvön nem olyan egyszerűen terelgethető. Ez nem GTA. Volt benne részem a valóságban, annyira nem élveztem. Megemlítve a R* eléggé felmagasztalt játékát, ott senkit nem zavart, hogy a ló olyan suta, hogy simán nekivezetheted a fának, hogy irreálisan sokat kell vele foglalkozni.

    Most települ pont az 1.06-os patch.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák