Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szabi® #22 üzenetére

    A Cryteknek már csak a neve meg a Cryengine maradt, semmi érdemleges játékot nem tett le az asztalra. Mellesleg én megvettem a Crysis Remasteredet, de csalódás volt a sztori(addig a rédzig élveztem, amíg nem kezdtek jönni a szörnyek, onnantól már nem).

    Az Irratinal Games azért ment csődbe, mert túl nagy fába vágták a fejszéjüket és a Bioshock Infinite túl költséges lett.

    Az Ensemble Studios sem tudott az Age of után mit felmutatni, úgyhogy ők is befuccsoltak.

    A CDPR-t nem féltem, de a játékuk pont iskolapéldája annak, hogy miért nem szabad játékot előrendelni.

    A játékipar magának köszönheti, hogy a játékosok nem bíznak a day1 vételekben. Sok játék bugosan vagy tartalom nélkül jelenik meg, ezért az emberek kivárnak inkább. S azt kell hogy mondjam, hogy bizony nem is árt ez a fajta óvatosság...na meg már létezik Gamepass is, tehát azon keresztül is lehet játszani, több lehetőség van. Ismerek 2 franciát, azok azt mondják, hogy már nem is vesznek játékot, hanem megveszik 1 Euróért havonta a Gamepasst és annyit fognak rá csak költeni. :U Én is azt vallom amúgy, hogy ha kiadnak egy minőségi játékot amit élvezel, akkor azt megéri megvenni teljesen áron is, de látod vannak emberek akik már ezt is másképp gondolják.

    Amúgy meg ha leáraznak egy új játékot úgyis rövid időn belül, akkor arról a felhasználó megint csak nem tehet, csak kihasznál egy adódó lehetőséget.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák