Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Domaximus #3 üzenetére

    Annyira masszív és nevetséges túlzások vannak...a Horizon nálam teljesen simán ment a 1060-assal. Fogalmam sincs kinek mi problémája volt és miért, nyilván az árnyék és pár dolgot én már 3-4 éve reflexből mediumra veszek, mert számomra szinte semmi különbség látványban az erőforrást meg zabálja...de hát egy 1060-asom van, nem 3060-asom.
    Így is nevetséges hány éve elég a 1060-as játékra, még a mai új játékok nagyjához is elég. Össze tehetnétek a kezeteket inkább, én emlékszem amikor nyári melóval megvettem az akkori vga-t és az mire volt elég két év múlva. Megéltünk egy felbontás váltást így akinek elég a fhd az hátradőlhetett és nem kellett gépre költenie, kegyes volt a sors :)

    Jó hír hogy jönnek a ps4 átiratok, emlékszem mikor megjelent a konzol mekkora hülyítés ment itt a ph!-n is hogy a ps4 felépítése és vga chipje kvázi utolérhetetlen a pc világban, vagy megtanultak programozni vagy etette a népet a cikkíró...aki szereti az amd gpu-kat vajon ki lehet az... :DDD Nagyon jó hogy ilyen barátságos gépigényekkel jönnek a címek, sok jó játék van ps4-en!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák