Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    válasz bwoay #14 üzenetére

    nézd nem akarok vitát nyitni pc vs. konzol téren...én csak annyit mondok, hogy jelenleg, a télen megjelenő Force Uneashed-en kívűl nem volt oylan játéka a pc-s trásadalomnak, amelynek megjelenését valóban hiányoltuk számítógépen...mert nem jön a Gears 2. része...jó, kár érte, de annyira nem vágja földhöz az embert, ráadásul koránt sem biztos, hogy nem jön később....nincs Fable 2....még ez sem biztos, de sztem sokan megvannak enélkül is...és akkor még mi is van, ami tényleg annyira elit cím lenne...persze vannak autós játékok, mint a Forza, de szerencsére nekünk ott a SimBin....

    Én inkább arra célzok, hogy amíg az igazi nagy nevek, mint a CoD, GTA és társaik tiszteletüket teszik pc-n, nem vagyunk szarban....én legalábbis így látom...nem mondom hogy a csak konzolos játékok nem lennének jók pc-n....de sztem az Alan Wake és a Dante se annyira nagy cucc, amiért bekéne szólni a pcseknek, hogy hát mi meg majd játszunk a Sims-el....

    pedig én sok stílust szeretek, de speciel Sims még nem volt a gépemen.... szal ha valaki leglább beszól "nekünk", tegye oylan játék miatt, amiért igazán kár.....pl. ha az a Modern Warfare 2 lenne....na ott enném a kefét rendesen, ha nem jönne pc-re....

    de hát kineki mi ugye..mondjuk ha én mérlegre teszek egy CoD-ot vagy egy Dante-t sztem egyértelmű, merre billen a mérleg...

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák