Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodyEddie

    őstag

    válasz volvoguy #11 üzenetére

    Egy szó: lassan. Mégpedig nagyon lassan. Ha fél évet késik a PC-s verzió, örülni kell, hogy egyáltalán kijön. Mirrors Edge: pc-s port, elindítom a játékot, a menüben A, Y, stb. gombok fogadnak, igazán igényes. Dead Space: konzolon fantasztikus, pc-n félresikerült az irányítás. Alan Wake: úgy indult, hogy PC-re egy időben jön ki a konzolos változattal. Most úgy állunk, hogy talán nem is lesz pc-re. I Am Alive: hasonló eset. Infamous: konzol exkluzív. És a többi... minden csak késik, vagy megszűnik. A sokak által szidott Crysis óta nem jött ki (számomra) semmilyen világmegváltó újdonság. Voltak persze jó címek, Prototype, Far Cry 2, de egyik se maradt igazán emlékezetes.

    Barátom: a "barátom"-ot ne tedd idézőjelbe, én csupán a véleményem írtam le, nem kell ezért elítélni ;)

  • bwoay

    nagyúr

    válasz volvoguy #11 üzenetére

    "ez a játék sztem semmi olyant nem hordoz magában,
    ami miatt egy pc-snek is rinyálnia kéne
    "

    és micsoda szerencse, hogy ezt már megjelenés előtt ennyire lehet tudni, nem?
    egyébként amennyire én képben vagyok PC-s felhozatal terén,
    már maga a játékstílus sem létezik a platformon.

    "nincs egyetlen egy olyan játék a mai piacon, amiért egy pc-snek is fájna a szíve...mert a legjobbakat mi is megkapjuk..."

    ebből a mondatodból és az általad felsorolt játékokból meg az derül ki,
    hogy te még kevésbé ismered a konzolok játékkínálatát, mint én a PC-ét.
    Én ugyan állandó jelleggel látom a PC-seket konzolos hírek kapcsán
    siránkozni, hogy az adott cím csak konzolon lesz játszható, de ha te mondod,
    hogy nem fáj egy játékért sem a szíved, azt ebben a formában elhiszem.
    Általánosítva viszont csak azzal a kitétellel, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj.
    Merthogy minden egyes címre, ami később átvándorolt (vagy fog) PC-re,
    mondok két jobbat, ami konzol exkluzív ;)

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák