Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz shteer #58002 üzenetére

    A kortársait pont nem annyira ismertem mivel akkor Quantum LCT20 20-aim voltak, de abból több is. Mind zsír újonnan került hozzám.
    De amikor eladtam az egyiket egy havernak akkor kérdezte h miért ilyen lassú? hogy még lassabbnak érzi mint a 3GB-ás winyóját? Mondom neki ez mindig is ilyen sebességű volt (én azt hittem h az UDMA hiánya miatt volt nekem pokoli lassú).
    Egy másik LCT20-asom 2015 elején jött velem szembe, amikor gépet csináltam a faluban. Én eladtam valakinek, az meg annak akinek aztán 2015ben csináltam a gépét. De megismertem a saját írásomat a winyó cimkéjén, és mint kiderült még működött is a HDD.

    Előbb gondolkodtam, hogy 1-2ezer ftért megveszem, de épp akkoriban szórtam ki olcsón, az összes 160-250GB-os HDDmet, meg mindent ami IDE, és arra gondoltam, hogy most az IDÉtlen alaplapomba úgysem tudom berakni, amúgy se raknám már a gépbe, a polcra porosodni lomnak meg minek?
    így végül mosolyogva megsimogattam és búcsút intettem neki, de örültem, hogy találkoztunk.
    Azóta költözés miatt Ausztriában van valahol, és talán még működik is :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák