Új hozzászólás Aktív témák

  • gooool

    őstag

    Én is megosztom az eddigi legérdekesebb üzletem itt PH-n.
    Volt egy HP multifunkciós nyomtatóm,amitől gyorsan meg akartam válni,mindegy mennyiért.
    Tudtam,hogy olyan 9K körül el lehet adni,fel is tettem a hirdetést,melyben leírtam,hogy a színes patron üres,a feketében van még anyag.
    Ekkor még MSN-en rám írt az egyik tag,aki maga is kereskedő,szervizes volt PH-n(azóta bannolva lett már),hogy 6K-ért vinné...
    Mondom rendben legyen,de a postát ő állja,így 7K-t utalt el.Még aznap ment is a csomag.
    Másnap reggel csörög a telefonom,az új tulaj az,miszerint én átb@sztam őt és fel van háborodva,lehordott mindenfélének.Oké,megyek a géphez,beszéljük meg.
    Itt újabb csalódottságát(előtte vettem tőle egy CM 690-et) és megvetését kifejező sorok jöttek,hogy én olyan gépet adtam neki,amiben 2 lapra elegendő tinta volt csak...
    Jelzem így is a piaci ár alatt legalább 3-4K-val olcsóbban vette meg a gépet,amihez adtam egy 1500Ft-os USB kábelt is,ami nem része eredetileg.
    Mivel láttam,hogy őt nem lehet meggyőzni arról,hogy amit állít nem igaz és folyton cseszegetett,így vettem neki aprón egy patront saját tőkéből és az ő címére kértem a postázást.Ezzel szerinte részben jóvátettem a kellemetlenségeket,amiket okoztam neki,de így is csalódott.
    Erre 3 napra rá felhív reggel 6-kor,hogy nem tudja feltelepíteni Win7-re a nyomtatót...No comment...

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák