Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Astroboy #54963 üzenetére

    ??? :D Nikon S32 kellene, azaz egy bele való expókapcsoló, de nem lehet kapni. Ezért gondoltam veszek egy hibás gépet, kibontom. (Ez egy gyerekfényképezőgép, de vízálló, így baromi hasznos, víz alatti fotózás fillérekből.)

    A csaló K. D. néven ismeretes, tudok adni bankszámlaszámot is, ha valakinek kell - eddig még ugyanazt használta. Van ellene feljelentés is, nem egy (általam is), remélem elfogják.
    A taktikája a Jófogáson, "keres" hirdetésekre írás, pont olyan cucca van, amit a illető keres, előreutaltat, stb. Különböző helyeket (ország két vége) ad meg személyes találkozóra, de amikor tényleg akarnál vele találkozni, eltűnik, Nyár közepe óta minimum garázdálkodik, mostanra tudunk vagy 5-7 sértettet.
    Én fényképezőgépalkatrészt akartam venni tőle, aztán nem jött... nem jött... Kis Google, Facebook és találtam bejegyzéseket, hogy ugyanezzel a névvel, számlaszámmal vertek át embereket. Nem egy nagy érték, szerencsére. Van, akit több tízezerrel húzott le.

    Most csicskáztattam egy ideig, amikor olyan képet kértem, ami nincs a neten, akkor abbamaradt a beszélgetés :D

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák