Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Chaser #49013 üzenetére

    Mondjuk engem kurvára tud irritálni mikor valaki gyerekre hivatkozik, merthogy az ő ajándéka lett volna. Komolyan pajzsnak, indoknak kell egy gyereket felhozni vagy emiatt elvárni a nagyobb esélyt az esetleges problémamegoldásra? Eszköznek felhasználni egy gyereket. Van egy réteg aki ezt teszi meg a médiaszenny is előszeretettel használja, de ne kelljen már itt is ezt látni. Nem volt jó az alaplap, pont és ennyi a téma. Ez bőven elég. Egy gyereket belehozni, hogy az övé lett volna az már inkább az undorító kategória. Épp erről írtam pár órája egy másik topikban ahol előkerült a szokásos elüti a gyereket az autóval témakör. Ott is leírtam nem a gyereken van a hangsúly, hanem az elütésen, a gyerek már megint csak mint nyomatékosító tényező, drámafokozás miatt került elő. Nálam az ilyen elszólások, pláne mikor direkt többször is beleírja a kommentbe, lealacsonyító tényezők.

    A PH valamit csinálni fog ezzel az biztos, mert csak idő kérdése és elkezdik tömegesen kihasználni ezt a bugot, hogy eladás után rögtön hirdetéstörlés és nem tudnak értékelni, a fejükre fog nőni. Csak még a tökéletes megoldást nem találták ki ami mindenkinek jó.

Új hozzászólás Aktív témák