Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Clown

    veterán

    LOGOUT blog

    Na most nagyon felb.sztam az agyamat.

    Találtam egy hirdetést, működő noti, kicsit hiányosan, de abszolút kipofozható állapotban, korrekt áron.
    Leveleztünk, végül megírtam a srácnak, hogy kell a noti. Megkértem, hogy jegelje le 13-áig (péntek), mert kb. akkor kapok fizut, utána találkozunk, ha minden oké, átveszem.
    Korrekten megírta, hogy volt egy komoly érdeklődő, aki megígérte, hogy még aznap visszaszól neki (vasárnap), elviszi-e a gépet. Írtam, hogy oké, hamarabb jelentkezett, övé az elsőbbség. Abban maradtunk, hogy ha hétfő délig nem szól vissza, enyém a noti.
    A srác végül nem jelentkezett, így bele is írta a hirdetésbe hétfőn, hogy nekem van lejegelve a noti péntekig.
    Tegnap ír egy pü-t, hogy van egy kis baj, az előzőleg leírt 1 hibás billentyű helyett már 4-5 nem működik. Mondtam neki, hogy hát ez necces, egy bill.csere azért húzós, de ha enged az árból, akkor részemről oké. Nem engedett, így mondtam neki, hogy tartsa a jegelést egy kicsit, körbeszimatolok, mennyiért tudok bele bill.-t szerezni. Mondta, hogy persze megérti.
    Ma ír egy pü-t, hogy enged az árból, mert sürgősen kéne neki a lóvé (én meg közben a fizumra várok még mindig...), találkozzunk ma, kérjek kölcsön (korábban direkt kiemeltem neki, hogy nagyon nem szeretek kölcsönkérni, ezért várjuk meg a fizumat, de mindegy). Írtam neki, hogy nem fog menni a ma, de holnap késő este talán sikerülhet. Itt volt még egy kis kalamajka, de lényegtelen (a találkozót illetően, ő is és én is elfoglaltak vagyunk).

    Na de a lényeg: ma este váratlanül jön egy pü, hogy elnézést, de mégis jelentkezett az előttem érdeklődő figura, és megy hozzá megnézni a notit (WTF?), majd visszaír 9 körül, hogy elvitte-e. Persze elvitték előlem a notit, én meg nagyon visszafogtam magam, és csak annyit írtam, hogy ha egy kevésbé türelmes ember volnék, ment volna neki egy jó nagy negatív: valakinek lejegelt cuccot odaadni másnak nagyon nem szép dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák