Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Én pont most toltam ki teljesen a játékot ( kicsit bővebben [itt írtam] ).
    A játék hangulata és a kézzel csinált tartalmak (küldetések, scriptek) általában zseniálisak és nagyon jók. A grafika iszonyú szép (bár a random NPC-k és a játékosunk karaktere látványosabban gyengébb, mint a valóban igényesen, kézzel csinált karakterek, lásd Dex, Judy, Placide, stb.), a zenék többsége nagyon hangulat. Ha játékélményre nézem, a Steam szerinti 161 óra bőven élvezetes volt, szóval egy irgalmatlanul jó játék a Cyberpunk 2077 - PC-n.

    Hogy a "véleményvezérek" pattognak azon, hogy XY játékban ez vagy az jobb, meg hogy milyen bugokkal találkoztak a játékban, és hogy a korábbi ígéretekből mi minden nem valósult meg azért vicces, mert nem arról szól, hogy a játék amúgy jó-e. Pedig ezért fizetünk a fejlesztőknek, és ha élvezzük a játékot, akkor mi a probléma?

    Igen, bugok akadnak, kisebb-nagyobb is (bár kb. 3 tucat alkalommal volt összesen olyan, amikor kénytelen voltam visszatölteni a játékot egy korábbi állásra ilyesmi miatt, általában a párbeszéd választási lehetőségek között nem lehetett választani...), ezért aki ezekre házsártos, az szerintem várjon a játékkal. A The Witcher 3 alapján fél-egy év, és egy nagyban polírozott játékot fogunk kapni, ami sokkal teljesebb élményt nyújt majd (érdekes amúgy, hogy ott erre már nem emlékeznek sokan, pedig ott is ez volt anno).

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák