Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz ldave #3 üzenetére

    Ez a tipikus este, hogy értem én hogy nagyobb, de miért? Minek?

    Ezt én sem tudom.

    Az idióta gémermédia által a buta, befolyásolható játékosban keltett irreális elvárásoknak róbálnak talán megfelelni.

    Azt a nagy világot meg is kell tölteni ám tartalommal, mert remélhetőleg nem az autó generált rpg fetch quest lesz a színvonal amit a játék nyújt. Márpdig ha nem, akkor a kérdés az, hogy alapvetően ugyanannyi minőségi tartalmat fog hordozni a játék mint az elődei, és ez a tartalom a nagyobb világban ritkásabban lesz elhelyezve, vagy sokkal több minőségi tartalmat gyártanak, hogy ne legyen kihalt a világ. Na most ha ez utóbbi, akkor kérdés, hogy miből fogják a fejlesztést finanszírozni?

    A játék ára a szokásos árszínvonaltól felfele már nem igazán emelhető, az RPG játékosok összlétszáma is korlátozott, így nem értem mi értelme/haszna lenne tartalomban ebbe a játékba a többszörösét beletölteni mint a konkurensek, ha alapvetően nem lehet belőle többszörös pénzt kiszedni?

    Ha egy átlagos vásárlójuk kiad (átlagosan) 30 dollárt mondjuk 70 órányi minőségi RPG tartalomért, akkor mi értelme lenne csinálni egy olyan játékot amit szintén (átlagosan) 30dollár körüli áron lehet eladni, de (sicc!) 200 óra minőségi tartalom van benne?
    Semmi.

    Szóval remélem hogy itt csak valami buta marketing csúsztatásról lesz szó és nem akarják ténylegesen be is váltani ezt az ígéretet, mert félek az a játékélmény rovására menne....

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák