2017. február 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) dergander

dergander
(PH! addikt)

hajjaj , ez elég gyenge értékelés lett... Mivel nagy AC fan vagyok elfogok menni megnézni,de sokat így már nem fogok várni.

(#2) doooo

doooo
(senior tag)

Már az első trailernél látszott, hogy semmi különleges nem lesz... nem is vártam sokat tőle, és lám, igazam lett... sajnos.. pedig imádom a szériát.

(#3) Youri

Youri
(PH! kedvence)

szerintem videojátékból készült filmben maximum pozitívan lehetne csalódni, mert a bukás az alapból könyvelhető :) Most sem lesz másképp...

[ Szerkesztve ]

(#4) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mivel Ubi produkció, én megvárom inkább az első patch-et. ;] Biztos az a baj, hogy a trailerben Fassbender-t mutogatták, a végső filmben meg Rowan Atkinson a főszereplő

May the Force be with you.

(#5) noPublicFG

noPublicFG
(fanatikus tag)

Egy rendező igazán megpróbálhatta volna gatyába rázni. Amíg a "Z" kategóriás filmek királyai rendezik a játékadaptációkat, addig minden veszve. :(

plus ça change, plus c'est la même chose

(#6) elithun

elithun
(őstag)

Hát meglátjuk majd milyen lesz. Sok jóra amúgy sem számítottam.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) SonicX

SonicX
(fanatikus tag)

egy AC gammát sem játszottam, nem az én műfajom, de a Warcraft film után ettől sem várok sokat, az iszonyatosan gyengére sikerült...

The Fastest Thing Alive

(#8) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Mindenképp megnézem, még ez se tántorít el, egyébként se voltak nagy elvárásaim, így meg még alacsonyabbal ülök be és hát ha pozitívan meglepődök. Amúgy is érdekelne hány kritikus játszott a játékkal, mielőtt beült a filmre. :)

(#9) Fred23

Fred23
(őstag)

Nem lepődtem meg az értékeléseken, kábé erre számítottam. Talán egyszer valamikor megnézem, de nem éget a vágy érte! Inkább csinálják meg végre az új játékot ,és dx12-vel!

Hozzászólásom sosem veszíti el közvagyon jellegét.:)

(#10) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Egyszer azért szerintem megnézem :)

(#11) Rossi

Rossi
(PH! addikt)

AC fan vagyok, az I. résszel is játszottam a saját idejében.

DE nincs az a pénz, hogy én ezért a filmért elmenjek moziba, de még csak otthon sem fogom megnézni.

Fassbender hogyan tudott elvállalni egy ilyen szerepet?!?

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság, és látá az erényt az ő alakjában…”

(#12) DR01DMAN válasza Rossi (#11) üzenetére

DR01DMAN
(fanatikus tag)

Fassbender hogyan tudott elvállalni egy ilyen szerepet?!?

Lehet Ő is nagy AC fan és azért vállalta. :DDD Viccet félretéve én is ezen a véleményen vagyok, hogy nem kellett volna neki ebben a filmben szerepelnie.

(#13) ayy_lmao

ayy_lmao
(senior tag)

Csináljanak egyet a Serious Sam-ből. :DDD (viccet félretéve, animációs filmként elég komolyra meglehetne csinálni)

(#14) DeathAdder

DeathAdder
(PH! kedvence)

Leszarom a filmet, csak a játék legyen jó :C

The Power of Dreams • You'll Never Walk Alone

(#15) SonicX válasza ayy_lmao (#13) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

+1 :DDD idevele, epic lenne

[ Szerkesztve ]

The Fastest Thing Alive

(#16) 1shot1kill

1shot1kill
(újonc)

Uwe Bollnak kellett volna rendeznie :))

(#17) Duck663

Duck663
(tag)

Jajj, látva ezeket az értékeléseket, a szintén Fox fél fantasztikus 4-es jutott az eszembe.

Nem értem miért, hogy nem lehet egyetlenegy játékból készült filmadaptációból sem kihozni valami értékelhetőt?! Mondjuk miután láttam, hogy ki kapta a női főszerepet (Marion Cotillard) már sejtettem, hogy nem fog bankot robbantani... plusz a rendező előélete se volt túl meggyőző. Mondjuk lehet egy komolyabb rendező egy játékadaptációt csípőből passzol.

Egy VEGA mindenek felett!

(#18) ribizly

ribizly
(őstag)

Sok játék adaptációt el lehet rontani, mert kb nulla a story mögötte, vagy csak simán nem működik a filmvásznon. De ezt hogy nem lehetett normálisan megcsinálni... Nem értem... :(

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#19) NandorHUN

NandorHUN
(őstag)

Pedig itt az alapanyag elég jó volt, szinte tehetség kell ahhoz hogy elcsesszék.

(#20) Hidalgo85 válasza .LnB (#4) üzenetére

Hidalgo85
(újonc)

Ezen jót nevettem. :)

Array Technologies Incorporated

(#21) HaZsolt

HaZsolt
(őstag)

Ez hatalmas buktának tűnik, egy nagyon gyenge film lesz. 1/5.

(#22) morgyi

morgyi
(PH! kedvence)

Az Ubi animációs stúdiója eléggé jó. Baromi jó trailereket csináltak az AC részekhez. Csinálhattak volna egy animált egész estés mozit élőszereplős helyett

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#23) HaZsolt válasza morgyi (#22) üzenetére

HaZsolt
(őstag)

Lehet jobban is jártak volna.

(#24) ethernith

ethernith
(fanatikus tag)

Teljesen összemosódik a filmipar és a videojáték ipar, mert szerintük így nagyobbat lehet szakítani a hetente/havonta kiadott új részekkel... De ha nincs tartalom, ki a faxomat fogja érdekelni ez a sok remake és melléksztori amiket nagy címekhez lehet kötni???

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal!

(#25) ethernith válasza noPublicFG (#5) üzenetére

ethernith
(fanatikus tag)

Milyen durva, hogy játékokból készülnek filmek és nem fordítva! Hollywood is a sötétben tapogatózik mint a játékkészítők. Jó reggelt, el kellene kezdeni odafigyelni a fogyasztói igényekre!

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal!

(#26) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Semmi meglepetés itt se. Csak Fassbender-t sajnálom, bár őt meg tuti vastagon megkenték, szóval nem szorul rá.

Moddinghoz, gépszereléshez alap- és szerelékanyagok, bontott alkatrészek eladók!

(#27) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Aki a Warcraft mozifilmnél jobbat vár játékadaptáció kategóriában annak egyszerűen irreális elvárásai vannak.

Core i5 3330 - GigaByte 1070 G1 - 16Gb Kingmax 1600MHz DDR3 - Audigy2

(#28) xmaas

xmaas
(őstag)

Eleg szomoru hogy mindig sokan azt varjak el irealisan hogy egy tobb oras jateknak a tortenenet bepaszirozzak egy 2 oras filmben ami lehetetlenseg .

Lejjebb kell adni a nagy elvarasokat es akkor nem lesz csalodas belole ,helyen kell kezelni mindent

[ Szerkesztve ]

(#29) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hát ezt nagyon lehúzták. Régebben pont erről beszéltünk,hogy kicsi lesz az esélye annak hogy jó legyen. És beigazolódni látszik.

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#30) doooo válasza morgyi (#22) üzenetére

doooo
(senior tag)

Arról nem tudok, hogy az Ubi birtokolná őket, de azt tudom, hogy egy magyar cégecske berkeiben készültek a trailerek. De most nem jut eszembe a nevük...
Egyébként nem értem miért csak Fassbender szerepvállalásáért kár egyesek szerint... a két Oscar-díjas mellékszereplő talán jobban odaillik?

[ Szerkesztve ]

(#31) NandorHUN válasza Ragnar_ (#27) üzenetére

NandorHUN
(őstag)

Resident evil 1-2, Silent Hill jó filmek voltak.

(#32) .LnB válasza Hidalgo85 (#20) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Örülök, ez volt vele a célom. :)

(#33) Rexdemon válasza .LnB (#4) üzenetére

Rexdemon
(fanatikus tag)

Muahahha, mad my day, bro ;)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#34) KEAN válasza doooo (#30) üzenetére

KEAN
(lelkes újonc)

Szerintem a PuppetWorks-re gondolsz, ők dolgoztak/dolgoznak az ubinak... ,meg még egy csomó másik stúdiónak.
Mondjuk az Assasin's Creedhez, szerintem pont a Digic Pictures csinálta a vidók javát, ők viszont nem az a "cégecske" kategória már. :)

HP ProBook 4330s // XBOX One // Huawei P8 Lite -- Commodore 64 II // Atari 2600 Junior

(#35) ribizly válasza xmaas (#28) üzenetére

ribizly
(őstag)

Azért sok dolog viszi csak az időt egy játéknál (különböző helyek közötti átmászkálás, apró sidequest-ek, egyéb felesleges elemek), amelyek csak a hangulatért felelnek, de ezeket egy filmben nem minden esetben lehet megoldani, mert azt másképpen éli meg az ember.
Azt gondolom, hogy egy sorozatban jobban össze lehet hozni az ilyen dolgokat, mert van idő elmesélni, körbejárni a történetet.

Én inkább azt mondom, hogy ne filmesítsék meg a játékokat. Kár ezt ennyire erőltetni, mert eddig inkább csalódás, amit csináltak. :(

(#36) DR01DMAN válasza NandorHUN (#31) üzenetére

DR01DMAN
(fanatikus tag)

Az Resi 1 az biztos. :K

(#37) sting2 válasza Ragnar_ (#27) üzenetére

sting2
(őstag)

+1
Nem volt az rossz fantasy filmnek.

(#38) oriic válasza sting2 (#37) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Es Warcraft filmnek?:)

Live-Die-Respawn <> Twitter - https://twitter.com/csoka86 <> Stream - https://beam.pro/oriic <> VMC: Remote Q&A Tester

(#39) BiP válasza noPublicFG (#5) üzenetére

BiP
(PH! kedvence)

Azért a Prince of Persia Sands of Time-nál minden adott volt, mégis tök uncsi volt az egész.

Szerintem a legnagyobb baj (igen, többnyire a rendező is, lásd Uwe Boll szörnyűségei), az, ami a cikkben is szerepel, hogy egyszerre próbál megfelelni a játékot ismerőknek, és a bevétel érdekében az új nézőknek is.
És egy seggel két lovat nem lehet megülni, és akkor jön a koppanás.

(#40) doooo válasza KEAN (#34) üzenetére

doooo
(senior tag)

Jó, nem cégecske.. de a Digic-re gondoltam. ;) Ők is több stúdiónak dolgoztak/dolgoznak.

(#41) sting2 válasza oriic (#38) üzenetére

sting2
(őstag)

A világot jol elkapták es tetszett az hogy nem akartak mindent egy filmbe sűríteni.
Van egy olyan érzésem, hogy a következő rész jobban a " helyére teszi a dolgokat".

(#42) .LnB válasza oriic (#38) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Négyszer néztem meg a Warcraft filmet. De hogy jó film e? Nem. Viszont ez az egyetlen Warcraft film! És ennyi elég. Vannak vele problémák. Például, hogy a film előtti 147,000 évnyi sztori csak lóg a levegőbe. De mivel én vágom a lore-t így "nem hiányzott". Ellenben a Titánokkal és az Old God-okkal nem lehetett kezdeni, ez érthető (viszont meg se lettek említve). Ami legjobban zavart az érthetetlen sztori változások az eredeti lore-hoz képest. Nem látom az értelmüket, és a céljukat azoknak a változásoknak. Szóval vannak vele bajok.

Viszont kb ez az egy jelenet elvitte számomra a hátán a filmet: [link] SW-t így látni, a helyet, ahol megszámlálhatatlan órát töltöttem el (afkolva :D), és az, hogy mi játékosok is mindig így érkeztünk meg SW-be.

+ SW 3D-s videó

(#41) sting2 Nem igazán lesz folytatás. Pontosabban, eddig szó sincs róla.

[ Szerkesztve ]

(#43) JanR

JanR
(PH! addikt)

Ezeket a kritikákat sose értettem és sosem hittem nekik. Évtől, évtizedtől, de leginkább divattól függően húznak le egy filmet, vagy magasztalnak a magasba. Nekem tetszett az előzetes, így a filmet is meg fogom nézni, majd magamnak eldöntöm, hogy jó-e vagy sem.

Erősen jó példa rá (esetemben), hogy a hipervándor című film nagyon tetszett, még is lehúzták és a folytatást is kaszálták. Bár a néző szám is kevés volt, tényleg lehet velem van a baj :D

(#44) ribizly válasza JanR (#43) üzenetére

ribizly
(őstag)

A Hipervándor nem volt olyan rossz, inkább csak a hype volt körülötte nagyobb és ezért húzhatták annyira le.
Viszont manapság egyre kevesebb a jó film, főleg ha ilyen képregény- meg játékadaptációkról van szó.
Ezeket már eleve félve közelítem meg, de eddig inkább sajnos igazuk volt a kritikusoknak... :O

(#45) melega válasza dergander (#1) üzenetére

melega
(fanatikus tag)

Én is nagy Assassin's Creed rajongó vagyok. Ezért én is elmegyek majd megnézni.

2017-ben is lesz Assassin's Creed akkor meg is veszem a szegedi 576-tól a törzsvásárlói kártyámról levásárlom az árát, így ps 4-re 10 000 Ft körül lesz.

(#46) daa-raa válasza BiP (#39) üzenetére

daa-raa
(MODERÁTOR)

Ez nem csak a játékadaptációknál van így. A legutóbbi Star Trek forgítókönyvét is újraírták, mert túlságosan trekkie volt az eredeti. Mindenből átlag fost akarnak csinálni, hogy mindenki megnézhesse. Az eredmény többnyire az, hogy még a rajongók is csak ímmel-ámmal nézik meg, és erősen elgondolkodnak, hogy a folytatást megnézzék-e.

Szóval a rajongókat elidegenítik, újakat meg ezekkel a tucatfilmekkel nem szereznek. Tökéletes franchise leépítés.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#47) szami777

szami777
(őstag)

Érdekesek a negatív értékelések.
A warcraftot is mocskos mód lehúzták, nekem mégis tökre bejött, pedig nem játszottam soha semmilyen warcraft játékkal.
Az ac széria ellenben a kedvenc játékaim között van, így mindenképp megnézem. Már csak azért is mert Fassbender a kedvenc színészem Hanks papa mellett.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48) GhostPetya

GhostPetya
(fanatikus tag)

Ami meg jó film lenne, és játékhoz kötődik, az meg meg sem jelenik a hazai mozikban. Pl. a Kingsglaive - Final Fantasy XV. :U

I'm one with the Force and the Force is with me.

(#49) oriic válasza GhostPetya (#48) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Cserébe megjelent DVD-n/BD-n, meg stream szolgáltatásoknál. De ez nem adaptáció, hanem egy játék előzménye ugyebár.

Live-Die-Respawn <> Twitter - https://twitter.com/csoka86 <> Stream - https://beam.pro/oriic <> VMC: Remote Q&A Tester

(#50) ribizly válasza szami777 (#47) üzenetére

ribizly
(őstag)

Az is lehet azért tetszett, mert nem játszottál velük. Mert ha játszottál volna, akkor... ;]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.