Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) PiTM0N

PiTM0N
(tag)

Kíváncsi vagyok, mi hogyan lesz ebben MTX, mert eddig is nagyon szerettem őket, sokat hozzáadott pl GTA-hoz. :)

(#2) Hopkins95

Hopkins95
(őstag)

Én meg arra vagyok kiváncsi, hogy jön -e majd PC-re is. Ez az egyetlen, ami ezzel kapcsolatban mozgatja a fantáziámat. :)

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Jó game lesz, jöjjön csak minél hamarabb. Addigra megveszem a PS4 Pro-t is. :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#4) NandorHUN válasza Hopkins95 (#2) üzenetére

NandorHUN
(addikt)

Biztos jönni fog.
PC-s piac bőven elég nagy, hogy megérje rá kiadni bármit, főleg nekik.

(#5) Gery9112 válasza NandorHUN (#4) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Sanszos, hogy kijön rá annak ellenére, hogy az előző rész csak PS3, X360-ra jött ki.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#6) hombre[EU] válasza Hopkins95 (#2) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Majd ha már mindenki megvette a konzoljára azután kiadják pcre is ( gta 5 másfél év csúsztatás). Valahol megértem ōket,mert amíg crackelik a játékokat nem éri meg kiadni egyszerre.

you must be the change you wish to see in the world

(#7) Fitzgerald

Fitzgerald
(addikt)

Ez szinte kizárt hogy lesz PC-re. A GTA az más tészta, sokkal nagyobb név, pécén is jól fogy. A mindenkori GTA konzolos premierje utáni szokásos "lehet hogy nem lesz GTA X pécére" faszverés ellenére a legtöbben azért tisztában vagyunk vele, hogy várható, hogy megjelenik pécére is (összes eddigi fő GTA megjelent pécére). Ennek viszont már volt két része ami nem jött pécére, valószínűleg ez sem fog.

(#8) szupermacs

szupermacs
(addikt)

Én várok csak az első részhez egy Xbox One X Enhanced frissítést? :D Meg persze ezt.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#9) Bad Pritt válasza Fitzgerald (#7) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Azóta eltelt sok idő, más a mostani generáció, mint az előző kettő volt, egyszerűben meg tudják oldani a PC portot. Matekoznak majd egy kicsit, hogy megéri-e, aztán lehet egy évvel később tényleg kiadják végül.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#10) HaZsolt

HaZsolt
(őstag)

A GTA is nemsokára megjelenik, a Red Deadek a GTA előpróbája volt, szerintem 2019- 2020-ra már kint lesz a az új GTA.

[ Szerkesztve ]

(#11) Fitzgerald válasza Bad Pritt (#9) üzenetére

Fitzgerald
(addikt)

Úgy legyen, én is szívesen nyomnám pécén.

(#12) PiTM0N válasza HaZsolt (#10) üzenetére

PiTM0N
(tag)

Nem hiszem hogy annyira megérné nekik. Mi lenne akkor a fejőstehén GTA Online-al? Még mindig egy vagyon ömlik be hozzájuk belőle. Gondolom ha új rész jönne, akkor lenne új Online is, nem hiszem hogy megszeretnék osztani a játékosbázist, ezáltal rontva a GTAO populációján.

[ Szerkesztve ]

(#13) mindhunter

mindhunter
(csendes újonc)

Engem nem zavar, felőlem jövő nyárra is jöhet :) Épp most kezdtem bele az első részbe.

(#14) Hopkins95 válasza hombre[EU] (#6) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Nekem két év múlva is jó, csak jöjjön. :) Amúgy szerintem is jönni fog a GTA eladásokat elnézve.

Amúgy láttam is róla egy videót, hogy az első rész miért nem jött. Az egyik fejlesztő szerint annyi módosítást végeztek a Rage Engineben, hogy követhetetlen lett a dokumentáció hiánya miatt és az utolsó pillanatban éppen hogy csak be tudták fejezni a fejlesztést határidőre. Állítólag már önmagában az is egy csoda volt, hogy az akkori konzolokon egyáltalán elfutott 30 fps-sel.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#15) NandorHUN válasza Hopkins95 (#14) üzenetére

NandorHUN
(addikt)

Hülyék lennének nem kiadni PC-re. Főleg, hogy kicsi XO-PS4 -PC különbség miatt még annyira nem is lesz melós portolni. - már ha egyáltalán nem párhuzamosan készítik.

(#16) GreatL

GreatL
(aktív tag)

Nyáron konzolosok, először lefejik őket meg a hibákat végigfuttatják a világon, majd következő (2019) év márciusában kitojják PC-re is. Már várom.

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#17) hombre[EU] válasza GreatL (#16) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Úgy érted a lerágott csontot majd 2020-ban szopogathatod? 😀

you must be the change you wish to see in the world

(#18) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#17) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Mintha a GTA Onlinehoz nem 2 hetente jönne új tartalom PC-n (amit mellesleg az eredeti platformokon már ki se adnak), negyed évente komolyabb kiegészítéssel.. ha az RDR2-t is így kezelik, még jobban is jár aki kicsit később csatlakozik, mint az éretlen gyümölcsért sorba állók.

(#19) GreatL válasza wjbhbdux (#18) üzenetére

GreatL
(aktív tag)

Hagyd a trollt... ő is nagyon jól tudja ezeket csak próbál az ideiglenes exkluzivitásból átmeneti előnyt kovácsolni. Nála működik is, ennek a kiadók örülhetnek mivel ingyenes nekik fizetős bétatesztert üdvözölhetnek személyében.

[ Szerkesztve ]

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#20) LaciCRM válasza GreatL (#19) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Az nem trollság hogy bétateszternek hívsz két teljes platformot, miközben sokkal sokkal többet adtak el gta-bol akar csak a jelen genre mint pc-re?

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.