Új hozzászólás Aktív témák

  • DaemonX

    HÁZIGAZDA

    Mellesleg itt van amit régebben írtam a játékról :D És full végiglopakodtam az egészet, így elég kevésszer haltam meg. Ebben a részben tényleg nincsenek vagy csak nagyon elhanyagolható mértékben részek ami akcióra kényszerít, és ez jó.

    Na végigvittem ezt is legnehezebben 11 óra volt.

    Íme egy kis összegzés a játékról:

    Játékmenet: 10/10
    -Az első rész a széltében, a második rész pedig a függőlegesen való haladást részesítette előnyben. Itt a harmadik részben óriási, minden eddiginél nagyobb területeket kapunk, és rajtunk áll, hogy a bozótban, a magas fűben haladunk, vagy esetleg a házak tetején vagy belsejében haladunk tovább. Ez a rész van a leginkább a taktikázásra kihegyezve, aminek személy szerint nagyon örülök, főleg a második rész túlzottan akcióközpontú játékmenete után.

    Grafika: 10/10
    -A látvány pazar. Rengetegszer volt olyan, hogy megálltam és csak percekig bámultam a képernyőt, mert nem hittem a szememnek, olyan szép volt, amit látok. A beígért DX11 effektek is jelen vannak. (A Crytek DX11-es effekteket valósított meg konzolon). Mindezek ellenére a játék mégis tökéletesen fut, egyedül az első pályán találtam lassúnak kicsit a játékot.

    Hangulat: 10/10
    -Azt hiszem ez a játék egyik legnagyobb erőssége. Bár tulajdonképpen mindenben nagyon odateszi magát. Nem bírtam egyszerűen letenni, egyhuzamban, kilépés nélkül vittem végig. A TV-hez szögezi az embert.

    Történet 9/10
    Az eddigi Crysis részek közül ennek van a legkiforrottabb sztorija. Tele van megkapó pillanatokkal, a karakterek nagyon jól kidolgozottak, lehet velük szimpatizálni, és együttérezni, a történet fordulatos, csavaros, és ötletes a maga nemében.

    Zene, hangok: 8/10
    Nem kell Castlevania: Lords of Shadow szintű már-már istenek által komponált muzsikára számítani, de a zene ott van, és teszi a dolgát, teljesen megfelel. A hangok is rendben vannak, ezekkel általában nem is szokott a játékokban gond lenni.

    Egyéb:
    Számomra nagy öröm volt, hogy bár ha kevés is, de van néhány utalás az örök klasszikus első részre. Mellesleg aki végigvitte a PC-gyilkos első részt, akkor a játék végén kellemes meglepetésben lesz majd része...

    Összegzés: 9.5/10
    Azt kell hogy mondjam, minden ígéretüket betartották a fejlesztők, és egy remek játékot tettek le az asztalra a Crysis 3 személyében. Egy olyan részt, ami feledteti velünk a kissé fele-másul sikerült második részt, s megkockáztatom, hogy a legendás első rész fölé is emelkedik. Minden jó ami volt az előző részekben, az ebben össze lett gyúrva, és így a végeredmény nagyon meggyőző lett. Mindenki nyomás játszani!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák