Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz madgie #46 üzenetére

    Szerintem kommersz, unalmas és érdektelen, ami egyébként pont az a három jelző, ami a főszereplőre (Nomad) is illik.
    Na most a Wanted-et nem ismerem, mert még a mozit sem vagyok hajlandó megnézni, de igazából az, hogy "van szarabb is" nem jelenti azt, hogy "jó" :)

    Na persze ezen tényleg ne vitázzunk, mert úgyis szubjektív, ízlés kérdése stb., de szerintem a sztori rémségesen gyenge volt a Crysis-ban. Mellesleg a Crytek úgy látszik, ért hozzá, hogy gerincen törje a játékait: emlékszem, a FarCry-t is többen a hülye majmaik miatt rühellték. A Crysis-nál is többeknek az ufóknál lett tele a here.

    Én megmondom őszintén, már azt is nevetségesnek tartom, hogy kidolgozták botrányjól a grafikát, aztán elkövetnek olyan igénytelenséget, hogy van kb. 2 fajta koreai katona-fej.
    Na meg ott volt az állítólagosan istenes AI, ami azt jelentette, hogy a hülye katona nyugodtan sétál az égő hordó mellett. Na meg az, hogy megintcsak: gyönyörű a grafika, de nem tudtak az ellenségeknek egy olyan egyszerű mozgásfázist lekódolni, mint a "kocsi elől elvetődés".

    Azt viszont én is elismerem, hogy a grafika nagyon szép, és hangulatos. Csak a játék nem, szerintem :)

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák