Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Nunder #3 üzenetére

    nekem a 4. sorban levő bal szélső egyáltalán nem tetszik... kis bumpmappinggel elintézték a talajt és kész :S kifejezetten ronda... anno pl a max payne 1-ben itt-ott magas felbontású textúrákkal simán nézett ki a fal így... volt, hogy direkt nézegettem rajta, hogy most a repedés az 3d-ben le van modellezve vagy csak nagyon tuti bumpmapping-es megoldás... és bump mapping volt :) a víz az nagyon ottvan, de ég és föld a különbség néhány kép között... jól optimalizálva szerintem simán meglehetne úgy csinálni, hogy mostani átlag gépeken is jól menjen hasonló megjelenítéssel... de gondolom ezzel nem foglalkoznak és nyögni fognak alatta a gtx280/295-ök :S

    na, közben a kollega is leírta a tutit :) kis retusálás sokat dob a képeken... csomó játéknál jártam már így, hogy nagy felhajtás és paff... crysis-t amikor felraktam, helyből 1280x1024+minden maxra és lássuk a medvét... ha akad, akkor faragok rajta... hát közel nem úgy nézett ki, mint a bemutatókon :S ette azért a gépet rendesen, de a látvány dx10ben sem volt sehol ahhoz, amivel reklámozták... optimalizálásról meg... khm... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák