2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) juliabrilke

juliabrilke
(addikt)

A zene jobban tetszik, mint most ez a videó. :B

(#2) pincehely

pincehely
(addikt)

Veszett jó grafika. Úgy érzem ehhez kevéske lesz a 4850-em :W

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

Azokon a részeken ahol ugyanazt a jelenetet hirtelen átváltják X360 és PS3 között észrevehető a különbség a grafikában a két platform között és ezeken a részeken a PS3 szerintem szebb.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) Piloss válasza Dr. Romano (#3) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Hát nem tudom,0:56-nál PS3-om elég érdekesen néz ki

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius | OnePlus 3

(#5) aram01 válasza pincehely (#2) üzenetére

aram01
(nagyúr)

remélem elég lesz a kártyád :K (én is olyannal akarom nyomni ;] )

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) yakuza.tora válasza aram01 (#5) üzenetére

yakuza.tora
(addikt)

Én is bízom benne, hogy a 4xxx-es sorozat még alkalmas lesz az élvezhető minőségű futtatáshoz! Ahogy abban is bízom, hogy a korábbi hír igaznak bizonyul majd. :))

Alléz Olympique de Marseille!

(#7) Jhonny06 válasza yakuza.tora (#6) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

A 4xxx-es sorozat biztos, ez azért elég tág fogalomkör. 4850 (mármint valahogy biztos, de élvezhetően nem) nem hiszem, de egy 4870X2 azért más.

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#8) Robi BALBOA

Robi BALBOA
(őstag)

Hú az a erdős rész az nagyon hangulatos és a víz az valami elképesztő! :Y

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#9) he7edik. válasza Piloss (#4) üzenetére

he7edik.
(addikt)

Igen 0:56-nál láthatod hogy PS3-on mennyivel dinamikusabb a fény játéka

Égő szöveg a flém vázon

(#10) Robi BALBOA válasza he7edik. (#9) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

kb olyan mint a Far Cry-nál volt a SM2 vs SM3+HDR

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#11) Steven

Steven
(addikt)

csak nehogy az legyen mint az előző verziónál hogy ultra high beállítás mellett is bármikor kinőhet eléd egy fa:D amit "véletlen" a motor ultra realisztikussága miatt akkor rajzol oda:D

crysisba gyorsan nőnek a fák meg a bokrok :C :C

Amúgy fasza.....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#12) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Ez tök béna volt. Csak tényleg legyen optimalizálva.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#13) mindfreak

mindfreak
(őstag)

Még biztosan fognak ezen fejleszteni, de már így is nagyon szép.

Ha az első rész grafikáját használnák fel egy az egyben, még is megállná szerintem a helyét. És még ahhoz se biztos, hogy minden embernek elegendő hardvere lenne. :)

(#14) pengegyerek

pengegyerek
(aktív tag)

Nekem a ps3 jobban tetszett és pc terén félek már én már nem fogok tudni játszani vele.

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#15) savior

savior
(aktív tag)
LOGOUT blog (1)

es ez meg csak dx9-es konzolos grafika

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#16) No-kia

No-kia
(őstag)

a robbanások nagyon jók

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17) Dr. Romano válasza savior (#15) üzenetére

Dr. Romano
(veterán)

Nincs olyan hogy ez még csak DX9-es grafika! Egyrészt DX9-ből akármilyen effektet elő lehet állítani, csak az nem mindegy, hogy mennyi erőforrásba kerül és ez a lényeg a DX 9 feletti API-knál, a megvalósítás azokon kevesebb erőforrást igényel (pl. tesszeláció)
Másik, hogy a konzolos és a PC-s API-k különböznek.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) Ornagy válasza Dr. Romano (#17) üzenetére

Ornagy
(tag)

VÉGRE EGY ÉRTELMES EMBER, Aki tudja mi a külömbség. :R

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#19) bozont válasza Dr. Romano (#17) üzenetére

bozont
(veterán)

Persze, hiszen a PC verzió már DX11 lesz! [link] ;]

(#20) baliii

baliii
(senior tag)

Nincs értelme ezeknek az összehasonlító videóknak, kb ugyanúgy néz ki mind kettő gépen, és az ember azt látja szebbnek, amelyik neki van/amelyik márkát vagy gépet szereti/vagy épp azt,amelyiket nem utálja. :)

Apróhirdetésekbe írt hozzászólásaimra lehetőleg PÜ-ben válaszoljatok, azt gyorsabban észreveszem! Köszi!

(#21) Robi BALBOA válasza bozont (#19) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Hát ha az az erdős rész így fog kinézni a gaméban akkor még 3év múlva sem fog menni semelyik csúcs gépen. (amúgy nagyon úgy néz ki mintha csak egy videó felvétell lenne egy igazi erdőben! :DDD )

(#22) Jarlaxle

Jarlaxle
(senior tag)

Jó látni, hogy még ilyen sok van a konzolokban, mivel annyiba kerülnek mint egy PC-nek csak a videókártyája. ;)

(#23) Silenzio

Silenzio
(addikt)

Rohadtul nem értek egyet. Ezt a motort Cryengine 3-nak nevezni óriási kitolás. A 2-s motor lebutított, multiplatformmá ügyeskedett változata. Egy az, hogy a videó alatt Unreal 3.0 fílingem volt végig (azt a motort sem kedvelem, az is csak emulálja a kellemes külsőt, a szofisztikált kimunkáltságot igénylő részletek teljesen elvesznek, max az összhatás az, ami látványos). Kettő, hogy a 2.0-s verzióhoz képest semmiféle érdemi fejlődést nem mutat (mert nem is), az új directx api-k támogatása ugyebár nem "szembetűnő" ha a konzolos optimalizációt kívánják demonstrálni (értsd: számomra érdektelen, max szimpátia jellegű lehet az örömöm, hogy most már a kontrolleresek is tudnak krájziszolni).
Aztán nézzétek meg a pálma eldőlését: az árnyék update-ja a fa alatt szánalmasan mesterkélt, mintha bitmapeket rekalkulálna a program. Tipikus krájzisz hibajelenség, az autoexec.cfg rossz bekonfigurálásakor a 2-es verzióban is elő lehet hozni ezt a "csodát". Ennyire nem értenek a saját művükhöz? Nos akkor boldog 2010-et mindenkinek! Clarke szerint a kapcsolat éve lesz. :))

(#24) Zsolt!! válasza Robi BALBOA (#21) üzenetére

Zsolt!!
(aktív tag)

Szerintem is az erdős rész az nagyon durva ahhoz képest a városi rész elég béna.

(#25) kelzsoca

kelzsoca
(félisten)

Még jó hogy a krizis miatt nem kell vga kártyát venni az asztali gépbe, jó lesz ez PS3-on is :)

(#26) athomi válasza Jhonny06 (#7) üzenetére

athomi
(veterán)

Nem hiszem, hogy kevés lenne egy HD4850 a játékhoz. Nyilván full HD-ban, AA-val, max. beállításokon behalna, de kompromisszumokkal, közepes felbontáson, AA nélkül, med-high beállításon vinni fogja. Nem látom szebbnek a grafikát, mint az elődben, inkább csak olyan pracsnisnak, vagy ahogy Silenzio írja, UE3-as beütésű.

Silenzio: Kíváncsi lennék egy konzol vs PC összehasonlításra, mert nagyon azt ígérik, hogy a PC-s verzió szebb lesz. [link]

[ Szerkesztve ]

(#27) kelzsoca válasza athomi (#26) üzenetére

kelzsoca
(félisten)

A kérdés az milyen brutális konfiguráció kell PC-re, hogy az szebb legyen mint egy konzolon :)

Ha igaz akkor teljesen ki fogják használni a konzolokban rejlő lehetőségeket.

(#28) Silenzio

Silenzio
(addikt)

Az egész CE3 jelenség parasztvakítás, ami öléggé középkori megoldás, valljuk be... Ahogy az angol mondaná: that's more like it.
[link]

athomi: Elsőre legyen elég ennyi, ez is épp eléggé sokat mond.
Ez egy CE2 vs. 3 összehasonlítás, amiből számomra egyértelműen kiderült, hogy igaz, amit vártam. A CE3 konzolokra butított/optimalizált változata a CE2-nek, nagyjából félúton a 2. motor medium-high beállításai között. Ergo a Crysis 2-nek vígan futnia kell majd egy mostani középkategóriás gépen. Kérdés mennyit dobnak rá a látványra PC-n, hiszen végső soron a grafikai színvonalat emelve kapnánk a Crysis/Crysis Warhead látványbeli nívóját.
Csak nem képzelitek, hogy egy konzolba a mostani felső kategóriás pc-khez képest negyed annyi videomemóriába bele tudnak valamit passzírozni, ami jobban néz ki, mint a CE2? :D

P.S. Ezt nem a konzolok ellen beszélve írom, ez a valóság. Valószínű én is veszek egy X360-at a játékok színvonala miatt, de a technikai fejlettségétől értelemszerűen -már- nem vagyok hasra esve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.