Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz eL Geri #1 üzenetére

    Jó cikk, nekem is ugyanezek a bajaim vele, alapjaiban amúgy ellövöldözne az ember csak unalmas egy idő után. Én mindenesetre jeleztem a fejlesztőknek, kb ugyanezeket problémákat. (szinte egyből visszajeleztek és továbbították elméletileg). Legfőképp a fix pályákat említettem, hisz akkor jó kis CS pótlék lenne F2P-ként (értelmetlen BattlePass ide vagy oda). Egy laza nap végi TDM-re jó kis csapatás és kevés helyet foglal a multi (7GB). (Graf meg hasonlók nekem nem is lennének lényegesek, nem a legszebb, de letudtam, hogy nekik azért nem a konzol az a húdenagy platformjuk fejlesztési szempontból).

    Persze variálhatnának a BP rendszeren is, mert így nem sok értelme a pénzlehúzáson kívül, meg mindenben javítgathatnának, de hol látunk manapság pár GB-os multit? Ha 10GB-ban pár fix mellett összejönne a pályaválasztással,mindenféle grafikai ráncfelvarrás nélkül ott csücsülne a gépen mindig. Inkább attól félek, hogy emiatt túlságosan negatívan ítélik meg és eltűnik a süllyesztőben. Utána meg egy sima meccsre se találunk elég embert a pl választható pályánál (ha valaha lenne) :( Olyan 20 órát egyébként unatkozás nélkül bele lehet ölni átlag fps multisoknak jelenleg.

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák