Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz Trailblazer #37 üzenetére

    Most csak és kizárólag miattatok feltettem és beregeltem a szerződéseinket és jelentem kanyar nélkül indul és beléptet a frissen telepített Telekom app Mido-n, Lineage16-on, Magisk 19.4 + Magisk Hide és Magisk Manager Hide-al. Nem tudom mit kavartok, ott a leírás, a "próbálkozgatások" előtt törölni kell az app adatokat mert ha elmenti az app hogy root-olt a készülék akkor mindegy ha fejen is állsz és amúgy nem is "látná" a root-ot akkor is azt fogja mondani mert el lett mentve hogy root-olt.. Ez pár appnál így van, más appoknál meg nem menti el.. vannak jobb meg kevésbé jó app fejlesztők, vannak, akik jók a kivételkezelésben meg vannak akik bele se s.*nak. Mindkét oldal (a Magisk fejlesztésén ügyködők és az appokat írók is) serényen próbálkozik egymás ellen, hol az egyik jár kicsit előrébb, hol a másik. Macska-egér, vírus-antivírus, etc, satöbbi. Eddig nem volt gond, mostmár az lesz. Vagy megszokjuk vagy nem lesz root.
    Na. Lehet próbálkozni serényen.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák