Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz Eviscerator #17 üzenetére

    Na, ha neked még nem volt akkor az szuper, de gyanítom nem is hagytál ki egy lépcsőt se, pláne nem csináltál olyat, hogy 5+ hónappal újabbat teszel fel, olyat meg még annyira se, hogy az említett május 1-el bezárt régi template / új template-es korszak előttit frissítesz 5+ hónappal későbbire. Na, én csináltam ilyet mert volt más is aki belefutott és kellett a segítség, így szépen csináltam mentést, gyalultam amim volt és feltettem pontosan azt mije a bajbajutottnak volt és szépen megnéztem mivel lehet megoldani és elbáboztam a megoldást..) ugyanis kikapcsolta az automata frissítéskeresést a Manager-ben és valamiért csak nagyon-nagyon sokkal később elindította el a Manager-t újra és ha már úgyis szólt startkor hogy van frissítés akkor menjen.. ne.. ne menjen ha nincs előtte egy teljes mentésed. Ilyenkor meg pláne ne menjen.

    Igen, általában adb side-load-al lehet flash-elni A/B - de még se a ROM se a készülék típusa nem lett közölve.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák