Új hozzászólás Aktív témák

  • twollah1976

    őstag

    Keress egy rakodasi teruletet es all be oda.
    Ha szerencsed van akkor:
    - nem talalnak meg a kozeteresek es nem buntetnek meg jogosulatlan hasznalatert.
    - nem talal meg egy felboszult fuvarozo.

    Amugy a minap a cegnel pont valamit vacakoltak a telefonos parkolassal es egesz nap nem tudtam parkolast inditani a telefonnnal.
    Megkerdeztem az egyik parkoloort, hogy rossz a telefonos rendszer vagy mi a franc van.
    Az volt a valasz, hogy nem tudja, dobjak be az automataba ermet es rakjam ki a szelvedo moge.
    Neked is ezt kellett volna tenned, par aprot bedobosz az automataba es most megkimelted volna magad a kioktatastol.

    Hogy vigasztaljon a tudat engem a Filler utca, Ermelleki utca sarkan kb. 5 perc miatt buntettek meg.
    Delelott 10 oratol lehet parkolni a rakodtarcsaval, kb. 9:50 vagy 9:55 fele kiraktam a tarcsat 10 orara allitva, leadtam egy csomagot a cimen, mentem vissza az furgonhoz es mar ott volt a mikulascsomag a szelvedon.
    Nem orultem neki, befizettem, remelem az anyja gyogyszerere kolti a parkoloor aki megbuntetett.

    A parkolo automata meg az Ermelleki utca, Ervin utca sarkan van egy lombos fa takarasaban, az Ermelleki utca elejen meg nincs kirakva a tabla, hogy parkolasi ovezet.

    2188 forintert parkoltam kevesebb, mint 5 percet.

    \m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Új hozzászólás Aktív témák