Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz D1Rect #28 üzenetére

    Hát, így se lehet túl nagy rend a fejekben. De ha ettől félnek, akkor miért nincs két szintű tájékoztatás? Miért kell minden tök alap infóért közérdekű adatigénylést indítani?

    Amúgy nem elég a 70+ korosztályt oltani, ha csak ők kapnának akkor ez a szemét még évekig velünk marad. Aki nem oltatja magát, az segít a vírusnak, lehetőséget adva újabb mutációk kialakítására, amivel idővel a korábbi oltások is hatástalanná válhatnak. A háziorvosomnál arra készülnek, hogy szeptemberben kezdhetik előröl az oltásokat, mert nem lesz elég az átoltottság...
    December körül mikor utoljára néztem, már 120 fölött volt az ismert covid törzsek (mutánsok) száma a világon. Ez azért mutat valamit.

    Az oltási tervből meg esetleg kiderülhetne valami, ha már a szerint mennek és az op törzs is mindig erről beszél.
    "December 26-án beadták az első koronavírus elleni vakcinát Magyarországon. Azóta folyamatosan zajlik a védőoltások beadása az oltási terv alapján."

    Már ha létezik, és nem teljesen ad-hoc módon megy az oltás. Még mindig nem tudom, hogy melyik kategóriába tartozom, mikorra számíthatok oltásra. A baráti körömben kb. mindenki felelőtlen, mennek mindenhova én meg közöltem velük, hogy ne számítsanak rám az oltásig. Kicsit nehezen, de megértették.
    Állítólag húsvétra mindenki sorra kerül, aki eddig regisztrált de aztán ki tudja...

    Ezt viszont érdekes és egyben sajnálatos. Ezt nem speciel neked rakom ide, csak most jött ki és érdekes.
    Az EU vakcinaengedélyezése nagyon szigorú, a hazairól semmit sem tudni

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák