Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) erer1000

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

A videojátékok agresszívvá teszik az embereket, és ez az oka a tömeggyilkosságoknak!

eközben Cooking, farming, és euro truck sim-esek... ;] ;]

Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#2) D1Rect válasza erer1000 (#1) üzenetére

D1Rect
(félisten)

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#3) Bird

Bird
(addikt)

Hagyjál főzni lvl999. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#4) Diopapa válasza erer1000 (#1) üzenetére

Diopapa
(addikt)

Lehet benne valami. Én mióta áttértem az Euro Truck Simulatorról az American Truck Simulatorra, úgy érzem, hogy agresszívebb lettem. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#5) antikomcsi

antikomcsi
(veterán)

Hétvégén csak azt egyétek, amit ezzel főztök! :DDD

(#6) Luck Dragon

Luck Dragon
(veterán)

-Anya éhesek vagyunk!
- Nem látod hogy nem érek rá, éppen játszok. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro Lte. Android One.

(#7) nap

nap
(őstag)

Mi ezt élőben csináljuk. Nem mindig ehető, de jó móka. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#8) laleh

laleh
(addikt)

Nagyon jó, végre kiélhetem magamat ha már a konyhába nem megy. :D Majd itt. :P

[ Szerkesztve ]

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#9) lugosi

lugosi
(nagyúr)

Multiplayer hiányzik :DDD 🤣

(#10) icemad

icemad
(addikt)
LOGOUT blog

Méér nincs xboxra? Arra úgysincs játék...

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#11) SP4C3 válasza D1Rect (#2) üzenetére

SP4C3
(addikt)

Mondjuk lagol is. :))

-JNA- Yugoslav National Army // ОТПОР! OTPOR! // KEBAB REMOVAL UNIT // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 8GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte GTX 750 2GB GDDR5. Ó, e​g​y​ ​re​klámszű​rő! :/ sp4c3.speedtestcustom.com

(#12) Lacok válasza nap (#7) üzenetére

Lacok
(őstag)

Amit meg ezen csinálsz az egyáltalán nem ehető. :D

(#13) hhenry válasza nap (#7) üzenetére

hhenry
(aktív tag)

:D

(#14) b. válasza Luck Dragon (#6) üzenetére

b.
(nagyúr)

ezen hangosan felnevettem :DDD

Jó az avatarod :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#15) atike válasza nap (#7) üzenetére

atike
(nagyúr)

Nagyon nagy +1....

(#16) perempe válasza nap (#7) üzenetére

perempe
(addikt)

én amikor először csináltam sztrapacskát, ízre ugyan jó volt, de a többféle krumpli miatt zöld lett.

gyanítom, hogy ebben a programban még nokedlivel se lehet próbálkozni...

[ Szerkesztve ]

* George Benson : White Rabbit *

(#17) SityiSXT válasza perempe (#16) üzenetére

SityiSXT
(senior tag)

Van sandbox mód, nem kell a játékban lévő 80+ receptet követned... És akár azt is kipróbálhatod, hogy milyen, ha a gázpalackot a bekapcsolt tűzhelyen hagyod. :DDD

(#18) nap válasza SityiSXT (#17) üzenetére

nap
(őstag)

Ez jó. Mennyire élethű a szimuláció? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#19) SityiSXT válasza nap (#18) üzenetére

SityiSXT
(senior tag)

Még nem hánytam a főztömtől... Igaz, ehhez tudni kéne megenni, ami jelenleg hiányzó feature... :D

A robbanó gázpalack pedig tud rombolni, bár én nagyobb tűzijátékra számítottam. De simán leamortizálható a konyha.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.