Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    Lehet csak én nem értek hozzá de kb. ugyanúgy néz ki mint az első rész. De mindegy is, ha maga a játék jó lesz, engem nem érdekel, az elsőt is imádtam.
    Viszont a sok idegesítő hülyeséget remélem nem emelik át onnan. Kedvencem volt a fél pályán átlátó és mindent eltaláló amerikai M1 57mm-es löveg amivel sunyi módon bőven az én tankjaim hatótávján kívülről szedegette áldozatait. Ok, legyen így, ellensúlyozni kell valamivel a németek páncélos fölényét de akkor legalább ne kelljen egy Párducnak vagy egy Tigrisnek 50m-ről öt percig lőni mire hajlandó bekrepálni. Ha meg volt 2-3 ilyen egy kupacban, letarolták az összes tankot.
    A kedvencem volt még, amit már említettek is feljebb, hogy a páncélos lő-lő-lő, az ellenséges gyalogosok minimálisan vagy semennyire sem sebződnek, aztán egyszer csak hirtelen (amikor már eleget sebeződött az ellentől) a következő sorozattal elintézi az egész osztagot. Meg még sok hasonló hülyeség. Attől függetlenül üde színfolt volt, úgyhogy várós ez is.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

  • Archer

    őstag

    válasz cskamacska #17 üzenetére

    Nem szoktam rázzomolni az egységekre mert játékmenet szempontjából szerintem értelmetlen de mondom, ha az előző színvonalát hozza, nekem már az is elég.
    Én többnyire amúgy gép ellen játszottam, az is érdekes volt még, hogy ugyanazon a pályán azonos körülmények között egyik körben csak bénázott össze vissza, nevetve leverte, másodszor meg csak kapkodtam a fejem, úgy lerohant pillanatok alatt. Szóval megvannak a maga kis érdekességei a CoH-nak de végül is nem baj, kicsit kiemeli (az amúgy nem túl nagy számú) többi hasonló játék közül.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák