Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz kikikirly #1 üzenetére

    Akkor nézd ebből a szemszögből.
    Ha hozzányúltak volna, rengeteg fannál kicsapta volna a biztosítékot, hogy nem olyan, mint volt. Ebben biztos lehetsz.
    Azt adták amit ígértek. Nem volt zsákbamacska. Rendesen kommunikálták, mi várható.
    Sőt, fanok is be voltak vonva a fejlesztésbe. Meg benne volt pár ember az eredeti fejlesztők közül.
    Mégis mennyi melót öljenek egy kb. 10 éve halott franchiseba?
    Szerintem az valóságos csoda, hogy megengedte és támogatta az EA ezt a projektet.
    Nem kóklerek. Tisztességes munkát csináltak.
    + elérhetővé tettek eddig csak konzolosoknak elérhető tartalmakat, zenéket újrakevertek, sok extrát raktak bele stb. Nyílt lett a forráskódja, adtak map editort, a fanok is tehetik amit eddig.
    Pár ember fel van háborodva, mert nem azt kapta amit meg sem ígértek. :) Sokezer meg jól szórakozik. Ráadásul nem is drága.

    A Resi él és virul folyamatosan, ott kb. 0 kocázat volt akár remaster akár remake.
    Amúgy is, kevés remake sikerül jó, és nézd meg mennyiért árulják őket. Pl. Mafia 2, Warcraft III Reforged.
    Ellenben rengeteg remaster készült az elmúlt 10 évben és megvan a közönségük.

    Megértem én, hogy nem tetszik, csak olyan dolgok miatt ítéled el, amikről szó sem volt, hogy meg lesz csinálva. Emiatt pedig kóklerek a szemedben. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák