Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    Az EA, de a cikk írója sem normális.

    Az EA azért, mert egy állatkert. Évek óta egyre színvonaltalanabb C&C-ket (és egyébként NFS-eket) csinálnak. Manapság minden játékuk arról szól, hogy nem elég, ha megveszed 10-15 rugóért, de még ötször ennyit le akarnak fejni rólad (DLC-k, szándékosan elcseszett befejezés (pl ME3), stb. Hát nem!!!!!

    Én elég nagy fanatikus vagyok, imádtam a RA1-2-t, Renegade-et, Generals-t. A kedvenceim voltak.
    És amikor bejelentették, hogy lesz Generals 2 én ujjongtam. Tűkön ülve vártam, hogy kész legyen végre.
    Aztán... aztán bejelentették, hogy internetes szutyodék lesz, és ezzel a szememben megölték az egészet.
    Nem játszok online játékokkal. Gyűlölök netre, időpontra, csapattársakra, megbeszélt dolgokra utalva lenni.
    És főleg utálok szerverekre utalva lenni. Mert ha egy játék nem sikeres, akkor a kiadó lelövi a szervereket és csók. Hiába tetszett nekem, soha többet nem játszhatok vele. Hát ez nekem nem kell. Akkor inkább bele sem kezdek.

    Szóval számomra már akkor halott volt ez a játék, mikor átment "free to lenyúlós" modellbe. (Mint ahogy az új Mechwarrior sem érdekel, pedig azt a franchise-t is imádtam).

    Ennek tükrében kifejezetten csak örülni tudok neki, hogy végül meg sem jelent a játék, mert ez csak a régi, csodás game-ek szénné gyalázása lett volna.

    A cikk írója meg nem tudom, hogy miből gondolja, hogy "a C&C 4 után ráférne egy hosszabb szünet a stratégiai játékok egyik alapcímére". A CNC4 egy 2010-es szutyok, ami óta eltelt 3-4 év. Sőt. A Red Alert 3 (ami szintén egy szutyok volt) az 2008-as, azóta 6 év telt el.Ez már elég nagy szünet szerintem. Nem, kérem alássan. A franchise-nak nem egy szünetre van szüksége, hanem egy MINŐSÉGI játékra. Akár egy komplett rebootra. Én még most is szívesebben játszom a Red Alert 2-vel, vagy a Generals-sal, mint bármilyen mai szutyokkal.
    Szóval bőven megvolt már az a "szünet", ami nincs meg, az a minőségi játék. Egy új Red Alert, sok poénnal, sok kis csini, pajzán csajszival, gyönyörű grafikával, jó sztoryval.
    Vagy egy jó Generals még durvább grafikával, modernizált egységekkel, gonosz terroristákkal, pökhendi amcsikkal, és harcore kínaiakkal. Természetesen mindezt a klasszikus, DVD-n megvásárolható formátumban, amit akkor játszok, amikor akarom, addig, amíg van időm, nettől, és burnyák szerverektől függetlenül. Na az kéne ide.

    De az ilyen pénzlenyúlós, online szutyokkal én sosem fogok játszani, jobb is ha ilyenekkel nem gyalázzák tovább a szériát.
    Kifejezetten örülök neki, hogy megbukott ez a fosch. Már évek óta halott volt, csak a fejlesztők még nem tudták.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák