Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz ]Phobos[ #33 üzenetére

    TS nekem anno csalodas volt. Akkor az 1x vittem vegig csak mikor eloszor jatszottam vele anno es semmi tobb. EA keze mar abban is benne volt sajnos. "1998-ban az Electronic Arts 122,5 millió dollárért felvásárolta a céget. Ennek a lépésnek a hatására sok veterán alkalmazott hagyta el a vállalatot. Emellett a másik probléma az volt, hogy a kiadó egyre újabb és nagyobb elvárásokat támasztott a cég iránt, így feszített munkatempóban kellett dolgozniuk és az is előfordult, hogy játékaik befejezetlenül jelentek meg. (Például a Command & Conquer: Tiberian Sun.) A soron következő játékok fejlesztésénél is a kiadó szava volt a döntő..." :(((

    RA2-ot szint ugy csak 1x vittem vegig (viszont jokat lehetett vele multizni az teny) mert azt mar csak az EA csinalta joforman mert a Westwood-os emberek nagy resze addigra mar dobbantott.

    C&C3-al meg mar csak multiztam (Generals-al szintugy) es ez volt az utloso cnc jatek ami a gepemen volt. A tobbit mar arra se meltattam, hogy feltegyem. Ugyanakkor egy C&C-et (Win95 verziot) es a Rad Alert-et tobbszor is ujra jatszottam. A Ra1 kiegeszitoit pl jo 1,5 eve es ha az ember megszokja a grafikat akkor ma is epic a jatek! Hiaba na, egy DuneII, CnC, RA eleg meghatarozo volt anno abban a korban, 10-en eves fejjel meg plane. A jatekzenek mai napig benne vannak az ember fejeben annyira jok voltak. Ma mar ilyen nincs! Az EA tonkrebaszta ezt(is). Ugyanakkor nem tudom lehet ez akkor is igy lett volna ha nincs EA. Passz. Hulye pelda de ha jonne egy Warcraft IV az nem tudom mennyire tudna hozni azt, amit az elso 3 resz nyujott pedig ezt meg mindig a jo oreg Blizzard csinalna.

    [ Szerkesztve ]

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák