2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) ASTON117

ASTON117
(tag)

Létezik olyan ember aki játszott legalább 2 régi cnc-vel (a 3-al együtt) és tetszik neki a 4?

(#2) afterburner_ válasza ASTON117 (#1) üzenetére

afterburner_
(őstag)

szerintem nem sok :D remélem összekapják magukat a srácok, mert nagyon gázos lett...

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#3) Daczy válasza ASTON117 (#1) üzenetére

Daczy
(aktív tag)

Eléggé gyenge lett ez a 4....

(#4) Szaby59 válasza ASTON117 (#1) üzenetére

Szaby59
(veterán)

Létezik, sőt rendszeresen multiban és aki fel bírja fogni, hogy változott a játékmenet (és nem követeli az építkezést, meg az aratást) az még élvezni is tudja!

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#5) h-yle

h-yle
(őstag)

Ez aztán a világrengető hír. Megyek veszek gyorsan húsz példányt a játékból.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) horvathkrisz

horvathkrisz
(addikt)

Én megvettem ezt, de minek?! :W

(#7) ASTON117 válasza Szaby59 (#4) üzenetére

ASTON117
(tag)

Nekem főleg a grafika, és a játékmenet az ami szemet szúr, az eddigi CnC-kbe realisztikus volt a grafika, itt olyan elvont, a játékmenet meg lehetne sokkal intenzívebb pl ha gyorsabban pusztulnának az egységek úgy mint a korábbi cnckbe. Az építkezés és a harvestelés meg még ráad.
A kampányról meg hagy ne mondjak semmit, a főhős felesége engem az őrületbe kergetett.
Szerintem jó hogy valami újjal próbálkoztak de jobb ha nem haladnak tovább ezen a vonalon.

(#8) - = Zk = - válasza ASTON117 (#1) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

én pl.
TS FS pl...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#9) GoldenJ

GoldenJ
(tag)

Már el is felejtettem hogy létezik ez az epizód. Gagyi egy játék volt nagyon.

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#10) Youri

Youri
(veterán)

C'n'C az Westwood. Ami utána jött az pedig csak kínai klón....

RTX ON

(#11) JSaN válasza Youri (#10) üzenetére

JSaN
(őstag)

ahogy mondod.

Diablo három télen nyáron. Bnet: JSaN#2520

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.